W ostatnich latach bieganie stało się niezwykle popularną formą aktywnego spędzania czasu. Biegamy w mieście, podczas weekendów na wsi oraz w trakcie wakacyjnych wyjazdów. Wkładamy do uszu słuchawki, ubieramy wygodne buty i ruszamy w drogę. To nie tylko znakomity sposób na zadbanie o swoją kondycję fizyczną, lecz także świetna forma spędzania wolnego czasu. Aby czuć się komfortowo w każdych warunkach i móc czerpać przyjemność z biegania nawet podczas niekorzystnej aury, musimy wyposażyć się w odpowiednią kurtkę przeciwdeszczową damską. Taką, która ochroni nas nie tylko przed deszczem.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Podróżowanie samolotem stało się bardzo popularne, a najczęściej odwiedzanym kierunkiem jest właśnie Wielka Brytania. Kupujemy bilety lotnicze, aby odwiedzić bliskich lub po prostu wybrać się na krótki „city break”. Dlaczego? Bo często bilety lotnicze do Londynu można kupić naprawdę tanio. Tylko jak to zrobić?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)

Pomimo rosnącego zainteresowania turystów Mazurami, w dalszym ciągu można znaleźć tam miejsca, które pozostają wolne od tłumów i towarzyszącemu mu zgiełku. Mazury to przede wszystkim lasy, jeziora, łąki i czyste powietrze. Panują tam doskonałe warunki do uprawiania różnego rodzaju sportów - począwszy od pieszych wędrówek, przez nordic walking i jazdę na rowerze aż po sporty lotnicze, czy cieszącą się coraz większą popularnością jazdę konną. Jak można spędzić urlop na Mazurach? Dlaczego warto wybrać się właśnie tam?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Każdego roku przychodzi pora, kiedy trzeba zaplanować wakacje. Jeśli znudziły wam się wizyty w europejskich stolicach, tym razem obierzcie kierunek na Azję. W podróżach chodzi w końcu o to, aby poznawać nowe kultury, zaskakujące miejsca i obyczaje oraz wspaniałych ludzi, którzy żyją zupełnie inaczej niż my. Radzimy, abyś swoją azjatycką przygodę rozpoczął z nami od niesamowitego i pełnego niespodzianek Wietnamu.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)

Plaże w Trójmieście cieszą się popularnością przez cały rok, a przełom wiosny i lata oraz samo lato jest szczególnie atrakcyjnym okresem, sprzyjającym odkrywaniu natury w mieście. Miejscowości leżą nad samą Zatoką Gdańską, dzięki czemu każde z trzech miast ma dostęp do morza. Ze względu na różnorodne muzea, deptaki i wydarzenia organizowane na plażach, każdy znajdzie tam idealne miejsce dla siebie.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)

Czerwiec to ostatni moment na zaplanowanie tegorocznych wakacji. Idealnym rozwiązaniem byłoby połączenie błogiego wypoczynku i lenistwa w egzotycznym miejscu z doskonaleniem umiejętności, które zaprocentują w przyszłości, np. nauką języka angielskiego. Czy istnieje takie miejsce? Dla nas jest to Cypr, o którym napiszemy w dzisiejszym wpisie!

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Wiele osób mieszkających w stolicy szuka alternatyw dla spędzania wolnego czasu w mieście. Część z nich decyduje się skorzystać z zieleni warszawskich parków, inni czekają długie miesiące na wakacyjne wyjazdy. Warto jednak sprawdzić, jakie możliwości dają nam okolice Warszawy na weekend - wbrew pozorom wcale nie trzeba jechać daleko, aby móc miło i aktywnie spędzić czas.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)

Rodzinne wesołe miasteczko w Zatorze oferuje swoim gościom, oprócz ekstremalnych kolejek i atrakcji dla dzieci, także wydzieloną strefę wodną. Baseny z podgrzewaną wodą to idealne miejsce na wypoczynek całą rodziną, w grupie znajomych czy we dwójkę – z chłopakiem lub dziewczyną.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Przeżyj przygodę swojego życia wybierając ofertę wczasów we Włoszech i zwiedzając jedne z najpiękniejszych zakątków świata. Wycieczkę możesz wybrać w opcji przejazdu autokarem lub przelotu samolotem, z czego obie opcje niosą za sobą mnóstwo korzyści. Pierwszy z wariantów stanowi bardzo szybki i bezpieczny środek transportu.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (6 Votes)
rzuijedz2.png
Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.
© 2011-2018, Rzuć i Jedź

Kontakt

kontakt@rzucijedz.pl

Search