Egipt to jedna z najpopularniejszych wakacyjnych destynacji wśród Polaków. Dzięki świetnie rozbudowanej infrastrukturze turystycznej, niepowtarzalnemu dziedzictwu kulturowemu oraz historycznemu kraj ten może zagwarantować niezapomniane wczasy nawet najbardziej wymagającym osobom.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Kraków stanowi ważny punkt turystyczny dla całej Polski. Pewnie część nie wie, że Kraków do 1795 roku był stolicą kraju. Jako drugie co do wielkości miasto położone nad Wisłą posiada wiele ciekawych atrakcji turystycznych. Oczywiście nie da się wszystkich ująć w jednym artykule. Postaramy się jednak uwzględnić najciekawsze z nich znajdujące się w pobliżu rynku głównego.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi – przede wszystkim mieszkańców dużych miast – decyduje się na nieposiadanie własnego samochodu i poruszanie się przy pomocy komunikacji miejskiej. Czasami jednak wyjazd gdzieś własnym środkiem transportu może okazać się korzystny, albo nawet konieczny. W takich sytuacjach warto rozważyć wynajęcie auta z jednej z coraz bardziej popularnych wypożyczalni.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Każdy miłośnik tego szlachetnego trunku, jakim jest wino, doceni wyprawy pełne winiarskich atrakcji. Nie warto się jednak decydować na nie na własną rękę. Korzystając ze specjalnych ofert, mamy okazję wyruszyć na naprawdę udane wycieczki winiarskie, a jednocześnie poznać fantastycznych ludzi, niezwykłe miejsca i wiele innych. Gdzie warto się udać?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Warszawa to piękne miasto z bogatą historią, nic zatem dziwnego, że każdego dnia przybywa tu mnóstwo turystów chcących zwiedzić jej najciekawsze miejsca bądź skorzystać z wielu atrakcji kulturalnych. Pobyt w stolicy może być naprawdę niesamowitym przeżyciem, warto jednak dobrze go zaplanować. Wiąże się to chociażby z wcześniejszą rezerwacją noclegu w dogodnej lokalizacji i atrakcyjnej cenie. Co w tej kwestii ma do zaoferowania Warszawa? Jakie apartamenty i hotele w Warszawie warto wziąć pod uwagę?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Właściwie wychodząc z domu już powinniśmy wiedzieć nie tylko „czym podróżujemy” i „gdzie się udajemy”, lecz również powinniśmy być w pełni przygotowanymi na każdą podróż. Oznacza to w pełni logistyczną przeprawę z różnorakimi gadżetami podróżnymi, kosmetykami, zapasami prowiantu, napojów, dokumentami, sprzętem elektronicznym, masą ciuchów „na każdą okazję i okoliczność pogodową”. Każdy z nas wybierając się, czy to w odwiedziny do rodziny na drugi kraniec Polski, czy to w delegację służbową, konferencję, czy wreszcie w podróż turystyczną, przechodził przez tornado przygotowań. Nierzadko stawaliśmy przed problemem, który można ująć w pytaniach: „a gdzie to wszystko zapakować?” lub „czy aby na pewno pakuję to wszystko w odpowiednią torbę?” Odpowiednią, czyli jaka?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Mieszkam w Krakowie od 10 lat i znam to miejsce jak własną kieszeń. Gdy po koniec liceum podjęłam decyzję o studiowaniu antropologii na Uniwersytecie Jagiellońskim czułam, że dokonuję przełomowego kroku. Kierowała mną chęć lepszego poznania miasta, które wcześniej znałam jedynie z rodzinnych opowieści oraz zainteresowanie nauką o człowieku. Niemałe znaczenie miał również fakt, że w Krakowie urodził się i wychował mój ukochany tata.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Dobór właściwej walizki na kółkach ma ogromny wpływ na komfort podróżowania, więc nieprzemyślany zakup np. najtańszego typu z supermarketu nie jest najdoskonalszym pomysłem. Przed podjęciem decyzji należałoby dobrze ustalić własne potrzeby oraz zapoznać się z ważnymi założeniami, dzięki czemu można dobrać najbardziej właściwy typ walizki na kółkach. Jest to niezwykle ważne, gdyż obsługa lotnisk i służby celne nie zawsze wykazują się odpowiednią dbałością o bagaż podróżujących. W ostatnim czasie, zdecydowana większość osób decyduje się na walizki na kółkach.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
rzuijedz2.png
Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.
© 2011-2019, Rzuć i Jedź

Kontakt

kontakt@rzucijedz.pl

Search