Położone w województwie świętokrzyskim Busko-Zdrój to urokliwe miasteczko uzdrowiskowe, znane już XII wieku jako Bużsk. Dobroczynne właściwości tutejszych wód i możliwość ich wykorzystania po raz pierwszy zostały zbadane już w 1808 roku przez lekarza Jana Wintefielda. Jednak na oficjalnie otwarcie uzdrowiska trzeba było czekać do roku 1836. Współcześnie Busko-Zdrój przyciąga nie tylko kuracjuszy, ale też turystów, którzy szukają wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Planując rodzinne wakacje można rozważyć wiele różnych miejsc docelowych. Wiele zależy od tego, w jakim wieku są nasze pociechy i w jaki sposób lubią spędzać czas. Maluchy z pewnością nie są jeszcze na tyle wytrzymałe, aby udać się w wyprawę po górskich szlakach. Z kolei nieco starsze dzieci mogą się zanudzić podczas zwiedzania atrakcji w mieście. Dlatego wiele rodziców podejmuje decyzję o tym, aby na wakacyjny wyjazd wybrać polskie morze.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

W ostatnim czasie bardzo dynamicznie rozwija się siatka połączeń z Lotniska Modlin. Swoje operacje lotnicze zaczęły realizować duże biura podróży takie jak TUI, Itaka czy Grecos. Problemy związane z parkowaniem są dość powszechnym zjawiskiem. Znalezienie dobrego miejsca parkingowego szczególnie w okresie wakacji jest szczególnie ważne, gdy wybieramy się w podróż samolotem. Nasz samochód musi bowiem pozostać przez czas jej trwania w bezpiecznym miejscu. W niniejszym tekście przyjrzymy się więc bliżej parkingom przy lotnisku Modlin.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Francja to ciekawy kraj, który ma wiele atrakcyjnych miejsc do zaoferowania, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. O to co warto zwiedzić we Francji zapytaliśmy Olę, Tomka i Michasia Dudków, autorów bloga www.globtroterek.com, którzy ten kraj znają jak własną kieszeń.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Pragniemy uczcić naszą rocznicę ślubu w sposób wyjątkowo romantyczny? A może myślimy o perfekcyjnym prezencie dla żony albo męża? Jesteśmy zestresowani codzienną pracą i chcemy uciec do oazy spokoju i po prostu odpocząć i optymalnie się zrelaksować?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Wakacje w pełni więc zapewne wielu z Was myśli o tym gdzie się udać na wyczekiwany odpoczynek. Wybierając miejsce urlopu nie można zapomnieć jak istotny jest dobór odpowiedniego miejsca na nocleg. Poniżej podpowiadamy zatem czym kierować się podczas jego wyboru.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Sezon urlopowy powoli się rozkręca, więc zapewne i Ty przygotowujesz się do wakacyjnej eskapady. Bez względu na to, czy wyrywasz się z domu na kilka dni, czy na dłużej oraz gdzie jedziesz – warto uzupełnić swoją garderobę z myślą o urlopie. Dobra wiadomość jest taka, że w centrach handlowych trwają ciekawe promocje, dzięki którym kupisz potrzebne akcesoria w niższej cenie. A co może Ci się przydać? Urlop z założenia jest czasem relaksu i rozrywki – nie trzeba wydawać majątku, aby się do niego przygotować. Warto zastanowić się jeszcze przed wyruszeniem na „łowy” do galerii handlowych nad tym, czego naprawdę potrzebujesz. Co może się znaleźć na takiej liście?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
rzuijedz2.png
Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.
© 2011-2019, Rzuć i Jedź

Kontakt

kontakt@rzucijedz.pl

Search