Co roku wraz z pierwszymi promieniami słońca nachodzi Cię ochota, by wybrać się na kemping, ale… zawsze pozostaje to w strefie marzeń? Przerasta Cię wybór tego najważniejszego, niezbędnego elementu – namiotu? Znamy to uczucie. Dlatego tym razem, aby ułatwić życie nam wszystkim, przygotowaliśmy ranking najlepszych namiotów kempingowych znajdujących się obecnie na rynku i dzielimy się nim z Tobą. Nie musisz dziękować – po prostu skorzystaj i ciesz się upragnionym wypoczynkiem na kempingu!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Bytom to jedno z najstarszych miast historycznego Górnego Śląska. Jest ono dobrze skomunikowane z innymi ościennymi miastami oraz ze stolicą województwa – Katowicami. W Bytomiu warto się zatrzymać, by poczuć śląski klimat i zobaczyć kilka architektonicznych perełek. Atrakcji turystycznych nie brakuje również w pobliskich miastach. Co więc warto zwiedzić w Bytomiu i gdzie zarezerwować noclegi?

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Kiedy myślisz o urlopie, to zapewne chodzi Ci o miesiące wakacyjne, czyli lipiec i sierpień. Nie oznacza to wcale, że musisz ograniczać się tylko i wyłącznie do tego czasu. Wyjazd może być również bardzo udany, jeżeli odbędzie się podczas miesięcy jesiennych. Czy warto jechać na urlop w tym czasie? I najważniejsze pytanie: jak na to wszystko zebrać środki finansowe?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Jeśli wybierasz się w daleką podróż lub pod namiot, koniecznie pamiętaj o toalecie turystycznej. W ten sposób wygodniej załatwisz podstawowe potrzeby fizjologiczne. Toaleta turystyczna cieszy się coraz większą popularnością. Jest funkcjonalna i praktyczna. W przeciwieństwie do wielu toalet publiczny zapewnia wysoki standard.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Region Karkonoszy ze względu na swoje unikatowe walory przyrodnicze ściągał na przestrzeni wieków ludzi z całej Europy. Sytuacja nie zmieniła się do dziś, a koronnym przykładem jest niezwykle popularna wśród podróżnych Szklarska Poręba.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Wycieczki w ciepłe kraje — kiedy najlepiej się na nie wybrać? Wbrew pozorom, nie są to miesiące takie, jak lipiec czy sierpień. Doskonała pora na ciepłe kraje last minute to październik i listopad. Dlaczego warto postawić na urlop w ciepłych krajach zimą? Oto kilka argumentów przemawiających za wypoczynkiem w ostatnich miesiącach roku i najciekawsze pomysły na egzotyczne wyjazdy.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Każdy czasem odwiedza różne hotele. Niezależnie od tego, czy jedzie się na dłuższe wakacje, weekendowy odpoczynek, czy będzie to miejsce noclegu podczas podróży służbowej, warto się dobrze przygotować. Część osób nauczona doświadczeniami rodem z PRL-u wozi ze sobą wielkie walizki, często pełne niepotrzebnych rzeczy. Tymczasem dzisiejsze hotele mają znacznie wyższy standard i w rzeczywistości nie wymagają tego, by wiele ze sobą wozić.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Weekend nadchodzi, a nie masz żadnych planów? Chcesz tak naprawdę, w stu procentach odpocząć od pracy? Jeśli chociaż na jedno pytanie udzielona była twierdząca odpowiedź, to warto pomyśleć o zorganizowaniu wycieczki. Najlepiej samochodem na jeden dzień.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
rzuijedz2.png
Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.
© 2011-2019, Rzuć i Jedź

Kontakt

kontakt@rzucijedz.pl

Search