Wszystkie odcienie nauki

Wszystkie odcienie nauki

Wszystkie odcienie nauki

Wakacje letnie i zimowe ferie, a także każdy inny czas wolny od szkoły to idealny moment na wypoczynek. Nie warto siedzieć w domu i nudzić się przed ekranem. Lepiej pojechać w trasę po Polsce i poznać wiele wspaniałych zakątków naszego kraju. A gdyby do tego podszkolić się w języku obcym? Idealne rozwiązanie.

Kursy dla każdego

Znalezienie idealnego wyjazdu może okazać się trudnym wyzwaniem, ponieważ na rynku znajduje się wiele firm, które oferują obozy językowe. Aby być w pełni usatysfakcjonowanym, należy skupić się wyłącznie na tych organizatorach, którzy mają wieloletnie doświadczenie.

Dobrym wyborem będzie Atas, który specjalizuje się w tworzeniu ciekawych wyjazdów młodzieżowych. Można wybrać się do Anglii, Grecji na Maltę czy do Hiszpanii. Każdy znajdzie coś dla siebie. W każdym z tych miejsc można przyswajać nowe języki, ucząc się jednocześnie obcowania z nimi w naturalnym środowisku. Nauka języka będzie jeszcze efektywniejsza, gdy na co dzień będziemy mogli sprawdzać swoje umiejętności na “żywym materiale”.

Nauka może być przyjemna

Dla wielu może się to wydawać abstrakcją, ale jednak faktem jest, że na naukę zawsze jest dobry moment. Zwłaszcza w przypadku języków obcych – na wyjazdach z Atasem możesz wejść na zupełnie inny poziom znajomości angielskiego.

Dlaczego? Ponieważ wykwalifikowana kadra współpracująca z firmą potrafi podejść do nauczania w oryginalny sposób. To pozwala nie czuć się jak w szkole, a to już duża zaleta. To pozwala na dużo szybsze przyswajanie wiedzy, a dzięki temu poszerzanie jej z każdym kolejnym dniem. Po powrocie do szkolnych ławek zaskoczycie wszystkich w klasie, a także nauczycieli.

Gdzie to wszystko? W Jastrzębiej Górze – nad pięknym polskim morzem. Jak widać, można tam uczyć się oraz porozumiewać w języku angielskim dokładnie tak samo jak na wyspach brytyjskich. Wszystko dzięki przebywającym na obozie native speakerom, którzy zadbają o to, aby wszyscy poczuli się jak w innym kraju.

Zalety obozu w Polsce

Nie da się ukryć, że obóz w Polsce to przede wszystkim wariant ekonomiczny. Jest sporo tańszy od zagranicznych odpowiedników. Wynika to z faktu, że niższe są koszty podróży czy korzystania z różnego typu atrakcji.

Jednocześnie to świetna opcja dla tych, którzy po raz pierwszy ruszają na taką wyprawę. Nie każdy czuje się na siłach, aby od razu jechać daleko od domu, do innego kraju. Dzięki obozom w Polsce można zapoznać się z charakterem takich wyjazdów i zorientować się, czy takie wakacje nam odpowiadają.

Takie rozwiązanie to również większy spokój dla rodziców, którzy po raz pierwszy wysyłają swoje dzieci w pojedynkę – obecność w kraju pozwala na ewentualny szybki i bezproblemowy kontakt. Oczywiście jest to potrzebne tylko w szczególnych przypadkach, ale w razie czego, szybko można zareagować.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa