Nowe mieszkania deweloperskie w Czechowicach-Dziedzicach.

Nowe mieszkania deweloperskie w Czechowicach-Dziedzicach.

Nowe mieszkania deweloperskie w Czechowicach-Dziedzicach.

Na mapie Czechowic — Dziedzic powstają obecnie dwie duże inwestycje mieszkaniowe, przed którymi nie mogą przejść obojętnie ani mieszkańcy miasta chcący zamieszkać w nowoczesnym budownictwie jak i osoby, które myślą o przeprowadzce na Podbeskidzie. Bliska odległość gór, ścieżek rowerowych i dużych miast z rozwijającą się gospodarką to tylko niektóre z zalet Czechowic — Dziedzic - miasta, do którego wszędzie jest blisko…

Nowe mieszkania Czechowice - Manhattan Residence.

Osoby chcące zamieszkać w centrum miasta, w doskonałej lokalizacji blisko najważniejszych punktów handlowych, edukacyjnych i zdrowotnych, powinny bliżej zapoznać się z najnowszą inwestycją firmy Eko Bud Dom - apartamentowcami Manhattan Residence. Projekt zawiera połączone wspólną klatką budynki A i B, wydzielone miejsca na około 60 miejsc parkingowych oraz przestronne mieszkania z tarasami. Inwestor pomyślał także o wygodzie mieszkańców i osobach niepełnosprawnych, wyposażając oba budynki w windy. Ponieważ okoliczne tereny oraz samo miasto jest przyjazne rowerzystom, w budynkach nie zabraknie rowerowni. W przypadku tej inwestycji mamy wrażenie, że firma Eko Bud Dom zadbała o każdego, oferując mieszkania o różnej powierzchni, układzie pomieszczeń oraz udogodnieniach, które sprawią, że mieszkanie w Manhattan Residence przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Apartamenty Czechowice-Dziedzice. Słoneczne Przedmieście.

Dla osób, które wolą bliższą obecność natury, firma Eko Bud Dom przygotowała jeszcze jedną dużą inwestycję - osiedle domów w zabudowie szeregowej - Słoneczne Przedmieście. To wyjątkowa propozycja dla rodzin z dziećmi lub właścicieli zwierząt, którzy z pewnością docenią swój własny ogródek. Każdy z domów posiada także garaż, oraz przestrzenny taras. Domy ze Słonecznego Przedmieścia są zaprojektowane w stylu EKO, gdyż użyte w nich technologie mają za zadanie wykorzystywać odnawialne źródła energii. Panele fotowoltaiczne to spora oszczędność na domowych rachunkach, a klimatyzacja i nowoczesny piec wielofunkcyjny dają pełną wygodę i komfort zarządzania temperaturą w domu. Nic więc dziwnego, że apartamenty ze Słonecznego Przedmieścia to jedno z najbardziej interesujących powstających na Podbeskidziu inwestycji, stworzonych z myślą o rodzinach i osobach, które cenią sobie przestrzeń i bliskość natury.

Chcąc zamieszkać w Czechowicach-Dziedzicach, koniecznie zapoznaj się z nowymi inwestycjami od Eko Bud Dom - https://ekobuddom.pl i wybierz tę, która najlepiej odpowiada potrzebom Twoim i Twoim najbliższym.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa