Bella Sky Comwell

Bella Sky Comwell

Bella Sky Comwell

Niezwykle spektakularny budynek o bardzo unikalnej architekturze, największy w Skandynawii – tak w skrócie można opisać hotel Bella Sky Comwell, znajdujący się w Królestwie Danii, a dokładniej w Kopenhadze.

Budynek składa się z dwóch wież, połączony ze sobą mostkiem, znajdującym się na ostatnim piętrze. Również tam, na jego najwyższym poziomie, ulokowany został bar, gdzie goście oprócz spożywania drinków, mogą podziwiać widok na centrum Kopenhagi.

Hotel składa się z 23 pięter, z czego jedno, jako jedyne w Europie przeznaczone jest wyłącznie do dyspozycji płci pięknej. Piętro zostało nazwane Bella Donna i zaprojektowane we współpracy z kobietami. Rozmiarami nie różni się od pozostałych, posiada 20 pokoi, które wyposażone są zgodnie z zaleceniami – czerwone dywany, duże ręczniki kąpielowe, duże lustra zapewniające widok z przodu, jak i z tyłu oraz kwiaty.

Razem, w ośrodku znajduje się 814 pokoi dla gości. Ich wielkość mieści się w przedziale 17 a 50 m2. 86 z nich ma pochyłe ściany, 45 jest przystosowanych dla niepełnosprawnych, a na 23 piętrze nazwanym SKY, ulokowane są pokoje gwarantujące przepiękny widok. Wszystkie zaopatrzone zostały w 32" -40" płaskie telewizory, sejf, automatyczne żaluzje i zasłony oraz darmowy bezprzewodowy dostęp do internetu.

Dodatkową atrakcją dla odpoczywających są 3 restauracje oraz centrum odnowy biologicznej o powierzchni 850 m2. Średnio za 3 dni spędzone w hotelu (2 noce) za jedną osobę trzeba będzie przeznaczyć 1284 zł.

2-1bella-sky-comwell.jpg

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa