Toaletowa restauracja w Chinach

Toaletowa restauracja w Chinach

Toaletowa restauracja w Chinach

Co powiesz na przepyszną pierś z kurczaka, z zasmażonymi świeżymi ziemniaczkami i smacznymi surówkami? Całość podana w półmisku w kształcie muszli klozetowej, jednocześnie siedząc przy wannie lub na sedesie. Takie rzeczy tylko w Azji.

Właścicielem restauracji, gdzie toaleta, to motyw przewodni jest Wang Tzi-wei. Swoją pierwszą otworzył w Taipei w 2004 roku. Aktualnie zarządza siecią tych restauracji na Tajwanie, w Hong Kongu, czy Chinach. Opisywana przez nas, znajduje się w ostatnim z nich, w mieście Shenzhen. Z całej sieci jest ona najmłodsza, została otwarta w 2010 roku. Zamiast krzeseł spocząć można na muszli klozetowej, której siedzisko obite jest mięciutkim materiałem. Dodatkowo uśmiechające się do nas poduszki. Posiłek można spożyć przy wannie, umywalce, lub zwykłym stole. Na ścianach zamiast obrazów wiszą lustra, szlafroki, a nawet prysznic. Nie będziemy jednak przywoływać nazw posiłków zamieszczonych w menu, ponieważ również i one odwołują się do niezbyt smacznej tematyki. Mimo to, restauracja odniosła wielki sukces.

2-1toilett.jpg
Nigdy nie spodziewaliśmy się jednak, że znajdzie się aż tylu chętnych do jedzenia w toalecie ... Klimat jaki tam panuje, najlepiej ukazują zdjęcia.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa