Wylatujesz z Okęcia? Doradzimy Ci gdzie bezpiecznie zostawić samochód.

Wylatujesz z Okęcia? Doradzimy Ci gdzie bezpiecznie zostawić samochód.

Wylatujesz z Okęcia? Doradzimy Ci gdzie bezpiecznie zostawić samochód.

Wybierając lot samolotem z Warszawy, musisz także zaplanować to, w jaki sposób możesz dostać się na lotnisko Chopina. Sposobów jest kilka: możesz poprosić o pomoc bliskich lub skorzystać z komunikacji publicznej, a także taksówki. Podróż autobusem nie należy do zbyt wygodnych, szczególnie gdy posiadasz ciężki bagaż lub przylatujesz na lotnisko w nocy, a za taksówkę zapłacisz krocie. Nietypowe godziny powrotu to także duży mankament gdy ktoś ma odebrać Cię z lotniska. Dlatego to podróż własnym samochodem wydaje się być najlepszą opcją, tym bardziej że nie brakuje miejsc, gdzie można zaparkować przy lotnisku Okęcie.

Gdzie zaparkować na Okęciu - przyloty o nietypowych porach.

Wybierając parking przy lotnisku, powinniśmy sprawdzić, czy działa on całodobowo, tak, aby bez problemu skorzystać z transferu na i z lotniska o każdej porze dnia, a także, aby zagwarantować 100% bezpieczeństwo dla Twojego samochodu. Ochrona przez całą dobę oraz monitoring to coś, co powinno wpłynąć na Twoją decyzję gdzie zaparkować na lotnisku Chopina. Pozostając przy kwestii bezpieczeństwa, warto wybierać oferty, które w cenie parkingu zawierają ubezpieczenie samochodu. Takie ubezpieczenie i gwarancję bezproblemowego „przechowania” pojazdu na czas wyjazdu oferuje parking Park & Fly, który możesz zarezerwować i opłacić wcześniej na stronie internetowej: parking-lotnisko.pl.

Okęcie gdzie zaparkować, aby nie czekać długo na kierowcę?

Zmęczeni podróżą i oczekiwaniem na bagaż, nie chcemy dłużej czekać na kierowcę, który zawiezie nas na parking. To oczywiste, że marzmy o tym, aby jak najszybciej wyruszyć w dalszą podróż…

To jeden z powodów, dla których tak ważne jest, aby transfery odbywały się płynnie, na życzenie pasażerów, po uprzednim kontakcie telefonicznym. W przypadku parkingu Park & Fly taka podróż to zaledwie 7 minut, a transfer odbywa się w komfortowych warunkach z pełnym wsparciem kierowcy, który pomoże z bagażem, odbierając nas spod terminala. Szybki transfer jest także niezbędny w przypadku odlotów, którym zazwyczaj towarzyszy stres oraz pośpiech. Procedury na lotnisku są czasochłonne, dlatego ważne, aby parking przy lotnisku Chopina posiadał dogodną lokalizację, najlepiej przy drodze ekspresowej S2.

Lotnisko Chopina gdzie zaparkować za darmo?

Wybierając miejsce, gdzie zostawimy samochód na czas naszej podróży, powinniśmy zwrócić uwagę na cenę za dzień parkingu, a także na to co ona zawiera. W przypadku polecanego przez nas parkingu Park & Fly cena zawiera pełne ubezpieczenie, monitoring Solid Security, całodobową ochronę oraz bezpłatny transfer z i na lotnisko. Koszt zaparkowania samochodu na prywatnym parkingu jest nawet o 50% niższy niż ten znajdujący się na samym lotnisku Okęcie. Ze względu na specyfikę miejsca, a także dalszą odległość od miasta, nie ma możliwości, aby zaparkować samochód blisko lotniska Chopina bez opłat za parking. W przypadku parkingu Park & Fly ceny te są jednak adekwatne do wysokiej obsługi klienta oraz bezpieczeństwa, które może zadecydować o powodzeniu całego Twojego urlopu.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa