Gdzie szukać noclegu pod Poznaniem?

Gdzie szukać noclegu pod Poznaniem?

Gdzie szukać noclegu pod Poznaniem?

Jak każdy zapewne wie Poznań jest bardzo atrakcyjnym miastem, pełnym turystów, a także ważnym ośrodkiem gospodarczym i administracyjnym. Nic więc dziwnego, że o każdej porze roku przybywa tu mnóstwo gości. Jedni aby zwiedzać zabytki, inni w celach biznesowych. A każdy musi gdzieś spać. Oczywiście w stolicy Poznania jest sporo hoteli, ale może jednak ktoś chciałby bardziej na uboczu.

Hotel "Sezony" na każdą porę roku

Wszystkim, którzy źle się czują w centrum wielkiego miasta i chcieliby raczej znaleźć jakieś noclegi pod Poznaniem polecamy sprawdzone miejsce w miejscowości Trzek. Czeka tu na Was hotel o bardzo ciekawej nazwie "Sezony".

Dla gości przygotowane zostało 28 komfortowych pokoi. Ich wystrój nieprzypadkowo każdemu może skojarzyć się z czterema porami roku. Jest przytulnie i nowocześnie zarazem. Zostały urządzone tak, aby mogli korzystać z nich goście biznesowi jak też inni - szukający odpoczynku. Łącznie może nocować tu 65 osób, a więc zmieszczą się też pasażerowie autokarowej wycieczki.

Co oprócz pokoi?

Na gości oprócz miejsc noclegowych czeka też oczywiście restauracja. Potrawy szykuje się tu przede wszystkim na bazie lokalnych sezonowych składników, a także na miejscu przygotowywanych przetworów. Możecie spróbować na przykład jak smakuje tu noga z francuskiej kaczki barberie z pyzami, modrą kapustą i suszonymi śliwkami.

W sali bankietowej istnieje możliwość przygotowania przyjęcia na 120 osób. Natomiast sala konferencyjna będzie dobrym miejscem na zorganizowanie zebrania firmowego. Goście mogą korzystać z rozległego ogrodu, altany grillowej i bezpłatnego parkingu. A wiec jeżeli będziecie szukać w Internecie hasła "hotel okolice Poznania" albo "hotel pod Poznaniem" weźcie może pod uwagę też tę propozycję.

Trzek - gdzie to jest?

Trzek jest niewielką wsią na terenie gminy Kostrzyn. Jest to około 15 kilometrów od stolicy regionu. Dzięki przebiegającej w pobliżu autostradzie A2 i drodze ekspresowej S5 łatwo możecie tu dojechać z wielu stron, a do centrum wielkiego miasta dostaniecie się mniej więcej w kwadrans.

Sama wieś Trzek liczy sobie już prawie osiem wieków historii. Pierwsze pisemne ślady jej istnienia są datowane na rok 1349. A tutejsze grodzisko sprzed dziesiątego wieku istnieje do dziś. Jeżeli będziecie mieli wystarczająco dużo czasu Warto się wybrać też do zabytkowego Kostrzyna.

Więcej informacji na temat hotelu "Sezony" także adresy i numery telefonów znajdziecie na stronie https://sezony.pl/

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa