Yerba Mate Green Oriental, która się nie nudzi!

Znasz posmak hibiskusa? Wygląd jego czerwonych, magnetyzujących kwiatów? Śni ci się po nocach yerba mate o kwaskowym smaku i orientalnym aromacie? Wygląda na to, że yerbą której poszukujesz jest Yerba Mate Green Oriental! Jeśli jeszcze jej nie znasz, czytaj dalej! A jeśli nadal się wahasz – może przekonać cię fakt, że to yerba pozbawiona pyłu, suszona gorącym powietrzem (a nie dymem), w pełni organiczna, co czuć i widać w listkach pulsujących życiem i słońcem Ameryki Południowej, a dokładnie – Brazylii, skąd Mate Green pochodzi. Daj się wciągnąć w jej aromatyczny świat!

Smak Yerba Mate Green Oriental

Świeże listki ostrokrzewu paragwajskiego w suszu Yerba Mate Green, pozbawione są charakterystycznej dla yerby goryczy. To znacznie delikatniejsza, lekko słodkawa yerba mate, z wyczuwalnymi nutami minerałów, których w niej pod dostatkiem. Wpływa na to ekologia produkcji oraz proces suszenia, zachowujący maksimum związków czynnych w surowcu roślinnym. Do takiego właśnie suszu yerbowego, w Yerba Mate Green Oriental, dodano wspomnianego już hibiskusa. Jest to piękny kwiat, który poprawia krążenie krwi, wzmacnia naczynia krwionośne, orzeźwia i ochładza, poprawia trawienie i przeciwdziała zaparciom. Obok niego równie czerwony owoce róży i czarnej porzeczki ze swoim bogactwem witaminy C, kwaskowa miechunka peruwiańska i odpowiednia doza skórki pomarańczy, łącząca się ze słodkim posmakiem samej yerba mate. Ta delikatna, kwaskowa kompozycja, której cechą jest wysoka zawartość witaminy C oraz subtelny powiew wschodniej tajemnicy, doda ci energii i zrelaksuje na głębokim poziomie. A poza tym – z całą pewnością pobudzi zmysły, bo taki właśnie jest hibiskus!

Zakosztuj świata z Yerba Mate Green Oriental

Yerba Mate Green Oriental łączy w sobie zatem siłę i moc dobrej jakości listków ostrokrzewu paragwajskiego oraz głębię i relaks ciała wykwintnej kompozycji ziołowo-owocowej. Pobudzenie płynące z tej yerba mate to równocześnie witalizacja całego organizmu, poprawa samopoczucia, rozluźnienie mięśni gładkich, relaks psychiczny i znacznie lepsza koncentracja – poprzez orzeźwienie i skupienie uzyskiwane dzięki połączeniu smaków słodkiego i kwaskowego. Yerba Mate Green Oriental pozwoli ci podróżować wewnętrznie do odległych zakątków świata i odnaleźć je w sobie. Takie smaki nigdy się nie nudzą! Wszystkie mieszanki Yerba Mate Green oferuje Yerba Mate Sklep - www.yerbamarket.com Tylko teraz dla nowych klientów paczka Yerba Mate Green za Free, a dodatkowo na hasło "rzucijedz" do każdego zamówienia sklep dorzuca małą yerbową niespodziankę :)

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (4 Votes)