Yerba Mate Green Oriental, która się nie nudzi!

Yerba Mate Green Oriental, która się nie nudzi!

Yerba Mate Green Oriental, która się nie nudzi!

Znasz posmak hibiskusa? Wygląd jego czerwonych, magnetyzujących kwiatów? Śni ci się po nocach yerba mate o kwaskowym smaku i orientalnym aromacie? Wygląda na to, że yerbą której poszukujesz jest Yerba Mate Green Oriental! Jeśli jeszcze jej nie znasz, czytaj dalej! A jeśli nadal się wahasz – może przekonać cię fakt, że to yerba pozbawiona pyłu, suszona gorącym powietrzem (a nie dymem), w pełni organiczna, co czuć i widać w listkach pulsujących życiem i słońcem Ameryki Południowej, a dokładnie – Brazylii, skąd Mate Green pochodzi. Daj się wciągnąć w jej aromatyczny świat!

Smak Yerba Mate Green Oriental

Świeże listki ostrokrzewu paragwajskiego w suszu Yerba Mate Green, pozbawione są charakterystycznej dla yerby goryczy. To znacznie delikatniejsza, lekko słodkawa yerba mate, z wyczuwalnymi nutami minerałów, których w niej pod dostatkiem. Wpływa na to ekologia produkcji oraz proces suszenia, zachowujący maksimum związków czynnych w surowcu roślinnym. Do takiego właśnie suszu yerbowego, w Yerba Mate Green Oriental, dodano wspomnianego już hibiskusa. Jest to piękny kwiat, który poprawia krążenie krwi, wzmacnia naczynia krwionośne, orzeźwia i ochładza, poprawia trawienie i przeciwdziała zaparciom. Obok niego równie czerwony owoce róży i czarnej porzeczki ze swoim bogactwem witaminy C, kwaskowa miechunka peruwiańska i odpowiednia doza skórki pomarańczy, łącząca się ze słodkim posmakiem samej yerba mate. Ta delikatna, kwaskowa kompozycja, której cechą jest wysoka zawartość witaminy C oraz subtelny powiew wschodniej tajemnicy, doda ci energii i zrelaksuje na głębokim poziomie. A poza tym – z całą pewnością pobudzi zmysły, bo taki właśnie jest hibiskus!

Zakosztuj świata z Yerba Mate Green Oriental

Yerba Mate Green Oriental łączy w sobie zatem siłę i moc dobrej jakości listków ostrokrzewu paragwajskiego oraz głębię i relaks ciała wykwintnej kompozycji ziołowo-owocowej. Pobudzenie płynące z tej yerba mate to równocześnie witalizacja całego organizmu, poprawa samopoczucia, rozluźnienie mięśni gładkich, relaks psychiczny i znacznie lepsza koncentracja – poprzez orzeźwienie i skupienie uzyskiwane dzięki połączeniu smaków słodkiego i kwaskowego. Yerba Mate Green Oriental pozwoli ci podróżować wewnętrznie do odległych zakątków świata i odnaleźć je w sobie. Takie smaki nigdy się nie nudzą! Wszystkie mieszanki Yerba Mate Green oferuje Yerba Mate Sklep - www.yerbamarket.com Tylko teraz dla nowych klientów paczka Yerba Mate Green za Free, a dodatkowo na hasło "rzucijedz" do każdego zamówienia sklep dorzuca małą yerbową niespodziankę :)

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa