Ukryty tropikalny raj

Ukryty tropikalny raj

Ukryty tropikalny raj

To właśnie to miejsce, w którym zapomnisz o swoich problemach, a odgłosy natury będą kojąco wpływać na Twoją dusze. Niestety dość odległe, pośrodku tropikalnego lasu na ... Bali.

Ten bambusowy mostek zwisający nad rzeką, dla którego synonimem może być słowo raj, znajduje się w samym środku tropikalnego lasku. Idealne miejsce na niedzielny wypoczynek, z daleka od cywilizacji i technologicznych udogodnień. Ta perełka jest częścią Panchoran Retreat (dystrykt Ubud, Bali), będącego własnością Lindy Garland – irlandzkiej projektantki mieszkającej na Bali od lat ’70. Jak sama pisze, zakochała się w tym miejscu i przez ostatnie 25 lat powoli je rozwijała sadząc nowe rośliny, rzeźbiąc, czy budując wille.

Swoim gościom oferuje pobyt w siedmiu domkach, umieszczonych między innymi w bambusowym lasku, przy rzece, czy wodospadzie. Każdy z nich ma dostęp do prywatnego basenu oraz wszystkich udogodnień technologicznych. Oprócz tego dla każdego gościa dodatkowy basen z wodą źródlaną oraz centrum SPA.
Niestety wypoczynek w tym miejscu nie należy do najtańszych. Jedna noc poza sezonem wyniesie aż 820 zł, natomiast w sezonie blisko 1000 zł. To jak, kiedy wybieracie się na wakacje marzeń?

2balix.jpg

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa