Restauracja na drzewie - Tree Pod Dining

Restauracja na drzewie - Tree Pod Dining

Restauracja na drzewie - Tree Pod Dining

W takim miejscu i w takiej restauracji jeszcze nigdy nie byliście. Pora aby wszelkie swoje trudy życiowe zostawić na dole, a na posiłek udać się na ... drzewo, a dokładniej do "stolika" na nim zawieszonym.

Soneva Kiri Resort to sześciogwiazdkowy ośrodek położony na Tajlandzkiej wyspie Ko Kut, która leży w południowo-wshodniej części zatoki Siam. Jak na razie miejsce to przeznaczone jest raczej dla zamożniejszych turystów. Na zakwaterowanie w tym rajskim hotelu nie można narzekać – dla mniej wymagających villa nad oceanem, a dla tych bardziej z prywatnym basenem i w bardziej górzystym regionie. Najmniejsza powierzchnia domku to 448 m2, największa natomiast – dla prywatnego rezerwatu z sześcioma sypialniami – to 2,928 m2.

2treedining.jpg
Główną atrakcją tego miejsca jest jednak wspomniana wcześniej „wisząca restauracja” o nazwie Tree Pod Dining. Posiłek spożywa się w kokonie wykonanym z rattanu, który zwisa ponad 5 metrów nad ziemią. Miejsce to jest raczej przeznaczone dla osób, które chcą spożyć posiłek w kameralnym gronie – maksymalnie na pokładzie restauracji mogą przebywać cztery osoby. Na uwagę zasługuje również sposób w jaki dostarczane są potrawy. Kelnerzy zawieszeni na zip-linie lecą z przysmakami w ręce do zawieszonego stolika.
Z pewnością restauracja ta jest perełką, wśród wszystkich niekonwencjonalnych miejsc, gdzie można spożyć posiłek.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa