Jumeirah Himalayas Hotel

Jumeirah Himalayas Hotel

Jumeirah Himalayas Hotel

Firma luksusowej sieci hotelowej, działającej głównie w Dubaju - Jumeirah Group – ogłosiła otwarcie nowego, pięciogwiazdkowego obiektu w Chinach. Jumeirah Himalayas Hotel znajduje się w samym centrum jednej z dzielnic Szanghaju, Pudong.

Hotel posiada 401 pokoi, w tym 62 apartamenty i rezydencje. Wszystkie zostały utrzymany w chińskim stylu. Najmniejszy z nich ma 40m2, największy zaś 80m2. Każdy zaopatrzony jest w 42-calowy telewizor LCD, dostęp do Internetu, mini-bar, łazienkę z wanną oraz prysznicem. Goście mają do swojej dyspozycji 4 restauracje i bary, serwujące głównie lokalne przysmaki. Dodatkowo całodobowo otwarte centrum fitness oraz kryty basen. Kompleks został dobrze wyposażony do organizacji konferencji oraz imprez okolicznościowych. Te ostatnie, które odbywać się będą w ogrodzie umieszczonym na dachu o powierzchni 5000m2, z pewnością zapadną w pamięci każdego uczestnika.

Do spędzenia jednej nocy w tym budynku należy przygotować około 475 zł. Suma ta nie odstrasza aż tak bardzo. Jednak za pobyt w pokoju najwyższej klasy portfel będzie uboższy nawet o 1800 zł za noc.

2-1jumeirah.jpg

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa