Sopot, Gdańsk, Gdynia, czyli wakacje nad morzem

Sopot, Gdańsk, Gdynia, czyli wakacje nad morzem

Sopot, Gdańsk, Gdynia, czyli wakacje nad morzem

Każdego roku Trójmiasto ściąga setki tysięcy turystów z kraju i całej Europy. Nic w tym dziwnego, przecież to świetny cel podróży wakacyjnej ze względu na bliskość morza i moc atrakcji, którą oferują poszczególne miasta. Bez względu na to, które miasto wybierzemy jako punkt noclegowy, możemy korzystać ze bogatej oferty turystycznej i rozrywkowej całego Trójmiasta.

Jest to bardzo łatwe dzięki szybkim połączeniom kolejki miejskiej i bliskości wszystkich lokalizacji. Każdy, kto pragnie odpocząć i trochę poszaleć w wakacyjnym nastroju, powinien wybrać się do Sopotu, Gdańska albo Gdyni. Gwarantujemy, że nie będziesz żałował ani jednego dnia spędzonego w tym magicznym miejscu.

Popularność Trójmiasta sprawiła, że baza noclegowa w tym miejscu jest bardzo dobrze rozbudowana, więc każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wszyscy, którzy oczekują komfortu i praktycznych rozwiązań, a także choć na chwilę chcą się poczuć nad morzem jak w domu, powinni skorzystać z oferty luksusowych apartamentów Baltica Apartments.

Baltica Apartments – luksus i wygoda

Apartamenty z kompleksu wypoczynkowego Baltica Apartments zlokalizowane są w różnych, najbardziej atrakcyjnych częściach, Sopotu, Gdyni i Gdańska. To miejsca, gdzie we wnętrzach tradycja łączy się z nowoczesnością - wszystkie zostały urządzone ze smakiem i z dbałością o najmniejszy szczegół. Apartamenty Sopot Baltica - to świetna opcja noclegowa dla paczki znajomych, pary zakochanych czy też rodziny z małymi dziećmi. Wszelkie udogodnienia są zorganizowane i zaplanowane tak, żeby zapewnić komfortowy pobyt wszystkim gościom. Warto wspomnieć, że większość apartamentów usytuowana jest w niewielkiej odległości od morza, dzięki temu z tarasów można już od rana podziwiać spienione fale albo wschody słońca.

Sopot, Gdańsk czy Gdynia?

Każde z miast będących częściach aglomeracji trójmiejskiej ma do zaoferowania zupełnie zróżnicowane atrakcje:

  • Ci, którzy są zapalonymi turystami pokochają Gdańsk za ulicę Długą, zabytkowe kamienice, Muzeum Narodowe i niezwykle uroczy park w Oliwie.
  • Wielbiciele nocnego życia koniecznie powinni wybrać się do Sopotu, który tętni życiem 24 godziny na dobę dzięki świetnym imprezom w klubach, natomiast sopockie molo to atrakcja obowiązkowa dla wszystkich.
  • Wszyscy, którzy cenią sobie spokój i bliskość wszelkich atrakcji powinni za punkt docelowy wybrać sobie Gdynię. Plaża miejska w Gdyni znajduje się kilka kroków od centrum miasta, oceanarium to idealna rozrywka dla mniejszych i większych dzieci, a świetne restauracje zapewnią przyjemność każdemu podniebieniu.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa