Luksusowe SPA na Kaszubach – poznaj ofertę kameralnego Hotelu Aubrecht

Luksusowe SPA na Kaszubach – poznaj ofertę kameralnego Hotelu Aubrecht

Luksusowe SPA na Kaszubach – poznaj ofertę kameralnego Hotelu Aubrecht

Wyobraź sobie wypoczynek wśród lasów i jezior, w miejscu o rustykalnej architekturze wkomponowanej w naturę. Gdzie nie dociera zgiełk cywilizacji, a skąd bez problemu i w niedługim czasie dotrzesz do dużych, atrakcyjnych turystycznie miast. Gdzie możesz powitać poranek kąpielą leśną lub w jeziorze, spędzić dzień na wycieczce rowerowej, a wieczorem zrelaksować się w jacuzzi lub saunie. To wszystko i jeszcze więcej ma do zaoferowania Hotel Aubrecht.

Wyjątkowa lokalizacja wśród kaszubskich lasów

Kaszuby to jeden z najatrakcyjniejszych regionów Polski, niezależnie od pory roku. Główną zaletą tego obszaru jest bardzo malownicze ukształtowanie terenu. Wśród morenowych wzgórz wiją się rzeki i lśnią najczystsze jeziora. Znajdują się tu liczne rezerwaty przyrody, parki krajobrazowe, ścieżki przyrodnicze, szlaki piesze i rowerowe. Krajobraz rozciągający się z licznych punktów widokowych niejednokrotnie zapiera dech w piersiach. Leżący nad urokliwym Jeziorem Szczytno Hotel Aubrecht jest także doskonałą bazą wypadową do unikalnych atrakcji regionu: Szymbarku, Ostrzyc czy Parku Etnograficznego we Wdzydzach. Bez problemu dotrzesz stąd także do Kościerzyny, Bytowa, czy obfitującego w atrakcje Gdańska.

Komfort w hotelu i SPA

Rustykalna architektura Hotelu Aubrecht doskonale komponuje się z wiejskim klimatem Kaszub. Pełne klasy i elegancji wnętrza hotelu sprzyjają wypoczynkowi na najwyższym poziomie. Bliskie otoczenie przyrody sprawia, że relaks w luksusowym SPA na Kaszubach staje się jeszcze bardziej naturalny, a Twój organizm samoczynnie wycisza się i regeneruje. Pobyt uprzyjemniają wizyty na stylowym basenie, w strefie fitness, a zespół utalentowanych kucharzy dba o to, abyś poznał pełnię najlepszych regionalnych smaków.

Otoczenie hotelu – pełne zanurzenie w naturze

Oprócz atrakcji hotelowych, do dyspozycji gości jest prywatna plaża nad Jeziorem Szczytno. Warto wybrać się także na spacer wokół tego akwenu, nad którym rezydują perkozy, żurawie oraz charakterystyczne dla regionu gągoły. Latem możesz korzystać z zalet nordic walkingu i wybrać się na spływ kajakowy spokojną Brdą lub Wdą, malowniczą Słupią lub rwącą Łupawą. Rozważ także wycieczkę rowerową jednym ze szlaków zachwalanej przez rowerzystów z całej Europy Kaszubskiej Marszruty. Zimą przeżyjesz niezapomniane chwile na nartach biegowych czy podczas pełnych emocji kuligów.

Wszystkie atrakcje Kaszub na wyciągnięcie ręki

Choć nie nudziłbyś się nawet nie opuszczając hotelu i jego okolicy, spróbuj zapuścić się nieco dalej na Kaszuby i w Bory Tucholskie. Hotel Aubrecht do świetna baza wypadowa do takich atrakcji jak Centrum Edukacji i Promocji Regiony w Szymbarku, ze słynnym domem do góry nogami, czy rozległego Parku Etnograficznego we Wdzydzach, ze starą kuźnią, szkołą, karczmą, wiatrakami i chatami sprzed stu, a nawet dwustu lat. W Kościerzynie odwiedzisz Muzeum Kolejnictwa ze starymi parowozami. Warto wybrać się także do zamku krzyżackiego w Malborku czy do oferującego liczne atrakcje Gdańska.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa