Zima w Zakopanem? Tylko w wygodnym apartamencie!

Zima w Zakopanem? Tylko w wygodnym apartamencie!

Zima w Zakopanem? Tylko w wygodnym apartamencie!

Zakopane zimą co roku przyciąga setki turystów. Nie ma w tym nic dziwnego, gdy weźmiemy pod uwagę, że jest to prawdziwa zimowa stolica Polski, a także najbardziej znane miasto w naszych Tatrach. Leży w niezwykle dogodnym miejscu, niedaleko Krakowa, dzięki czemu posiada świetne połączenie z wieloma innymi miastami, nie tylko w Małopolsce. Jednocześnie zachwyca swoimi górskimi widokami i wspaniałym klimatem.

Zakopane na narty i nie tylko

Zima w Zakopanem zachęca do tego, by spakować lub wypożyczyć narty i udać się na jeden z okolicznych stoków. Bez wątpienia jest to ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu i na aktywność, jakiej nigdy nie może być za wiele. Dla dzieci jest to okazja do nauki nowego sportu, dla dorosłych do wspaniałej zabawy na stoku.

Jednak nie tylko narty mogą przyciągnąć turystów do Zakopanego zimą. Równie atrakcyjne będzie ono dla wszystkich, którzy pragną podziwiać piękne, górskie widoki i rozkoszować się ciepłem gorącej herbaty, kawy, czekolady czy góralskiego grzańca w zacisznej karczmie, kiedy na zewnątrz śnieg i zawierucha. Romantyczne spacery po ośnieżonej okolicy lub wymagające wyprawy dla zaprawionych turystów to kolejne atrakcje, jakich nie mogło zabraknąć w zimowej stolicy Tatr.

Dla miłośników skoków narciarskich

Nie można zapominać także o miłośnikach sportu, którzy chętnie odwiedzają Zakopane ze względu na zawody w skokach narciarskich. Fanów tej dyscypliny nie brakuje, a atmosfera, jaką budują wokół całej imprezy, jest bez wątpienia jedną z najlepszych i najcieplejszych w środku zimy.

Jeśli nie sport, to rekreacja

Zimowa turystyka jest specyficzna ze względu na górskie, wymagające warunki. Nie każdy jest gotów podjąć się zimowej wyprawy na szlak. Jednak i dla tych, którzy nie chcą ryzykować albo nie czują się na siłach, miasto przygotowało wiele atrakcji. Kulinarne, góralskie specjały, zabawy dla najmłodszych na świeżym powietrzu, czy okoliczne wydarzenia kulturalne mogą sprawić, że wypad do Zakopanego będzie jednym z najbardziej niezapomnianych, nawet, jeśli w całości spędzimy go mieście. Dodajmy do tego urokliwe sauny, baseny czy spa, a szybko okaże się, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie w tym mieście.

Najwygodniejszy nocleg

Niezależnie od tego, z jakiego powodu wybierzesz zimową stolicę jako cel swojej wizyty, bez wątpienia będziesz chciał jak najlepiej odpocząć w nim po całodziennej wyprawie czy pobycie na stoku. Wynajem apartamentów w Zakopanem będzie w tym przypadku dla ciebie najlepszym rozwiązaniem, które pozwoli ci cieszyć się wygodą i najwyższym standardem.

Co więcej, możesz dowolnie wybierać spomiędzy apartamentów położonych bliżej natury lub centrum miasta, dzięki czemu zapewnisz sobie łatwy dostęp dokładnie do tego zakątka, który najbardziej ci odpowiada.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa