Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni?

Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni?

Zdalny kurs na prawo jazdy w 5 dni?

Obecnie przepisy pozwalają, aby odbyć kurs nauki jazdy zdalnie! Oczywiście należy uściślić, że chodzi o kurs teoretyczny czyli przygotowanie do testów na prawo jazdy. Zdalny kurs na prawo jazdy to oszczędność i wygoda. Nauczanie online nikogo już dziś nie dziwi, ponieważ ta forma edukacji stała powszechna od szkoły podstawowej po uczelnie wyższe. Prawie wszystko załatwisz dziś z domu za pośrednictwem internetu. Formalności w urzędzie, przygotowanie się z części teoretycznej, a także rezerwacja terminu egzaminu państwowego stały się proste. Zdalne kursy na prawo jazdy będą są coraz bardziej popularne. Dlaczego, więc nie wykorzystać tego wygodnego i skutecznego sposobu nauki przygotowując się do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy? Krok po kroku od czego zacząć i jak to zrobić.

Jak wybrać idealny zdalny kurs na prawo jazdy?

Musisz sobie odpowiedzieć na ile potrafisz się samodzielnie zmobilizować się do nauki, ponieważ od tego zależy, która z poniższych opcji jest dla Ciebie.

Złoty Pakiet Zdamyto

Podstawowy kompletny pakiet, który wystarcza, aby przygotować się i zdać egzamin teoretyczny. W pełni samodzielna nauka za pośrednictwem multimedialnego e-kursu z animacjami ruchu drogowego, podręcznika i testów. Zamawiasz pakiet do nauki i pobierasz podręcznik w formie ebooka z dostępem do ekursu. Otrzymasz dostęp do testów na prawo jazdy online oraz w aplikacji mobilnej.

Ta opcja jak się domyślasz jest najtańsza, lecz wymaga największego zdyscyplinowania.

Platynowy Pakiet Zdamyto

W jego skład wchodzą już zdalne lekcje z instruktorem w małych grupach. W tej opcji masz bezpośredni kontakt z instruktorem. Nie jest to kontakt tradycyjny w klasie czy w salce wykładowej, ale za pośrednictwem kamerki web oraz mikrofonu. To w zupełności wystarcza, aby instruktor pomógł Ci załatwić formalności oraz nakreślił Ci plan nauki, a nawet jeżeli tego chcesz, sprawdził wiedzę zanim zapiszesz się na egzamin teoretyczny.

Wybierając tą opcję zapłacisz więcej niż korzystając z opcji pierwszej jednak nadal oszczędzisz czas i pieniądze, ponieważ nie masz obowiązku uczęszczania na stacjonarne wykłady.

Diamentowy Pakiet Zdamyto

Najbogatszy Pakiet zawiera Lekcje LIVE z instruktorem 1 na 1. Istotną różnicą między opcją 2, a opcją 3 jest to, że w najdroższym pakiecie instruktor poświęca czas tylko Tobie, a nie całej grupie wykładowej jednocześnie. Wybierając tą opcję program nauczania masz dostosowany tylko dla siebie. Pracujesz z instruktorem dokładnie nad tymi zagadnieniami, które Tobie sprawiają najwięcej trudności. Instruktor ma podgląd na wyniki testów, które wykonujesz i widzi, gdzie popełniasz błędy. Jest to idealna opcja dla osób, które chcą uczyć się samodzielnie, ale obawiają się egzaminu i potrzebują indywidualnego wsparcia.

Jeśli zdecydujesz, która forma nauki zdalnej jest dla Ciebie możesz wybrać odpowiedni pakiet dostępny na portalu z testami na prawo jazdy Zdamyto.com

Dlaczego warto zapisać się na zdalny kurs na prawo jazdy właśnie teraz?

Egzamin teoretyczny jest ważny bezterminowo. Możesz ze spokojem podejść i zdać egzamin państwowy z teorii teraz, a na część praktyczną zapisać się dopiero latem. Teoria jeżeli podejdziesz do niej właściwie nie powinna stanowić dla Ciebie większego problemu. Nie zamartwiaj się ponieważ nasz instruktor poprowadzi Cię do zdanego egzaminu przez wszystkie formalności jakie musisz załatwić. Po zdanym egzaminie teoretycznym pomożemy Ci wybrać najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w Twojej okolicy.

Jak zdobyć prawo jazdy? Wszystko jest znacznie prostsze niż myślisz. Podejmij decyzje! Zacznij od najprostszego pierwszego kroku czyli zrób zdjęcie do prawa jazdy! Dalej już Ci we wszystkim pomożemy!

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa