Wymarzone wesele jak z bajki!

Wymarzone wesele jak z bajki!

Wymarzone wesele jak z bajki!

Najważniejsza jest miłość i… piękne wspomnienia! Wiele Młodych Par po swoim weselu wraca do zdjęć i nagrań, wspomina, co poszło po ich myśli i stara się zapomnieć wszelkie niedociągnięcia organizacyjne. Chcemy, żeby dzień ślubu był naprawdę wyjątkowy. Część z nas od najmłodszych lat snuje marzenia, jak powinien wyglądać ślub idealny, niektórzy zaś nie przykładają do tej uroczystości tak wielkiej wagi, jednak znakomita większość par przyznałaby, że wspaniale jest mieć piękne wspomnienia z wesela jak z bajki.

Co zrobić, żeby bajkowe wesele nie zamieniło się w koszmar

Podczas uroczystości weselnej konieczne jest zgranie ze sobą wielu elementów, to powoduje, że czasami nie wszystko idzie tak, jak byśmy tego chcieli. W oczach Pary Młodej ma to absolutnie tragiczne skutki, w końcu marzenia o dniu idealnym legły w gruzach. Najczęściej powodem, niechcianych, stresujących sytuacji, jest zła organizacja, brak doświadczenia, czy uważności ze strony osób, które wspierają młodych w przygotowaniu przyjęcia.

Skorzystaj z pomocy specjalistów

Nawet, jeśli jesteśmy mistrzami organizacji - przyjęcia, domówki z przyjaciółmi, bankiety w przydomowym ogródku, czy urodziny dla dzieci to nasza specjalność, warto pamiętać, że nasze zdolności mogą zawieść w obliczu własnego wesela. Ogromne emocje, z czasem zmęczenie, stres, jaki towarzyszy często przyszłej Młodej Parze nie sprzyja dopinaniu dużego przyjęcia na ostatni, piękny, złoty guzik.

Organizacja dużych imprez, takich jak wesela, wymaga doświadczenia, dlatego świetnym rozwiązaniem dla wielu par jest korzystanie ze wsparcia specjalistów w tej dziedzinie. Oczywiście Młodzi powinni mieć ostateczne zdanie, w końcu to ich wymarzony dzień, jednak, kiedy ilość obowiązków zaczyna ciążyć, dobrze mieć w pobliżu wspierających, kompetentnych ludzi.

Słuchaj głosu serca i opiekuna przyjęcia

Kiedy decydujemy się na skorzystanie z pomocy w organizacji wesela, musimy mieć kogoś, komu ufamy niemalże w 100%. Opiekun przyjęcia ma za zadanie dopilnować dosłownie wszystkiego tak, by Młoda Para mogła możliwie beztrosko cieszyć się bajkowym otoczeniem i atmosferą. Wybierając salę weselną, często kierujemy się głosem serca, czujemy, że to właśnie to miejsce! Warto jednak kierować się także głosem rozumu i upewnić się, że np. obiekt, w którym znajduje się nasza wymarzona sala, ma także do naszej dyspozycji wykwalifikowanych ludzi, którzy kompleksowo podchodzą do organizacji przyjęć okolicznościowych. Taki dedykowany opiekun przyjęcia, który wsłuchuje się w potrzeby Młodej Pary i przepuszcza je przez swoje doświadczenie, jest nieocenionym wsparciem i gwarantem, jeszcze piękniejszych wspomnień, naszego wesela jak z bajki.

Pamiętaj o najważniejszym

Każda Para Młoda, ma nieco inne potrzeby, nawet między przyszłą Panną Młodą a Panem Młodym zdążają się różnice dotyczące tego, co jest w tym dniu najważniejsze. Dlatego tak ważne jest, żeby miejsce, hotel, restauracja, sala, którą wybierzemy, były przestrzeniami, które są w stanie zaspokoić różne potrzeby. Jednym z takich obiektów, który ma na swoim koncie już niejedno wymarzone wesele jak z bajki jest Atelia Banquet & Catering Center. To miejsce, które swoją ofertą jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających. Centrum Atelia oddaje do dyspozycji gości pięknie urządzoną, przestronną, wysoką salę weselną w Lublinie, która pomieści nawet 700 weselników, i odpowiednio aranżuje przestrzeń w zależności od liczby gości. Decydując się na wesele w tym miejscu, mamy zapewnioną kompleksową obsługę. Atelia gwarantuje profesjonalny catering weselny, dysponuje sprawdzona bazą usługodawców, zapewnia Młodej Parze dedykowanego opiekuna przyjęcia i niezapomniany, magiczny widok na ogród i leśny krajobraz. W Atelii dostaniesz to, co dla Ciebie najważniejsze niezależnie, czy są to piękne wnętrza, doskonałe potrawy, wsparcie profesjonalistów, komfortowy hotel, dobra lokalizacja czy wyjątkowe otoczenie blisko natury. Jeśli marzysz o weselu jak z bajki Centrum Atelia Banquet & Catering Center to strzał w 10!

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa