Wyjątkowy pobyt w samym sercu Warmii i Mazur

Wyjątkowy pobyt w samym sercu Warmii i Mazur

Wyjątkowy pobyt w samym sercu Warmii i Mazur

Urlop, czy nawet tylko weekend poza granicami naszego państwa w dalszym ciągu nie wydaje się dobrym pomysłem. Pandemia przynosi ze sobą nowe niespodzianki w postaci kolejnych mutacji wirusów, co w prostej linii naraża turystów nie tylko na niebezpieczeństwo zarażenia. Przykład Wielkiej Brytanii dobitnie pokazuje, jak szybko zmienia się sytuacja prawna osób podróżujących między krajami Europy i świata. Czy to oznacza, że w nieskończoność będziemy skazani na mury miasta? Nie, na szczęście mamy własne, polskie atrakcje, na które wcześniej być może nie było czasu. Warmii i Mazur zazdroszczą nam Niemcy, Szwedzi, Czesi i wiele innych nacji, zatem nie ma na co czekać.

Zobaczyć Olsztyn i…

Cieszyć się atrakcjami miasta, które jako jedno z nielicznych na świecie może pochwalić się jeziorami w obrębie swoich granic. To, że zbiorniki wodne są wszędzie dookoła, nie powinno budzić niczyjego zdziwienia, w końcu jesteśmy w stolicy Warmii i Mazur, ale w środku aglomeracji?! To już szczyt luksusu.

Bo czy można nudzić się w miejscu, w którym ślady bytności człowieka pochodzą już z czasów prehistorycznych? Swoje eldorado znajdą tutaj zarówno miłośnicy historii, jak i wielbiciele technologii kosmicznych. Od zabytkowej architektury, po nowoczesne planetarium. Zresztą, wieczorny spacer ulicami Olsztyna po upalnym dniu sam w sobie jest atrakcją dostarczającą wielu wrażeń, po których z przyjemnością wraca się na nocleg oferowany przez hotele Warmińsko-Mazurskie.

Hotele Warmińsko-Mazurskie, wakacyjny odpoczynek

O olsztyńskich atrakcjach wiele już napisano, informacje znaleźć można w tysiącach przewodników i artykułów. Znacznie mniej wiadomości dotyczy bazy hotelowej oraz tego, co można w niej znaleźć. Przecież to także w pewnym sensie wizytówka regionu, tym istotniejsza, że przecież nocować gdzieś trzeba.

Olsztyn położony jest w widełkach pomiędzy drogą krajową 51 a drogą ekspresową S16, co sprawia, że dojazd jest wygodny z każdej części kraju. Jest to o tyle istotne, że z powodzeniem można sobie zaplanować wypoczynek prywatny, jak i event w postaci szkolenia, integracji lub konferencji. Warmiński Hotel & Conference znajduje się w samym centrum miasta, zatem nie sposób nie trafić.

Obiekt dostosowany jest zarówno do spędzenia w nim czasu w formie wakacyjnej, jak i znajdą w nim pełny komfort przedstawiciele businessu. Co ważniejsze, międzynarodowe standardy obowiązujące w hotelu nie wiążą się z wysokimi cenami.

Po przyjeździe mamy do wyboru luksusowe pokoje jedno i dwuosobowe, w pełni funkcjonalne także dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pomieszczenia spełniają preferencje gości w klasach od standardu, aż po apartamenty. Dodajmy, że w recepcji można zrealizować bon turystyczny, a nawet sprawić komuś niespodziankę w postaci Vouchera upominkowego na usługi Hotelu Warmiński. W sumie do dyspozycji gości są aż 134 pokoje.

Na gości czeka szef kuchni, który dba o to, by potrawy w hotelowej restauracji oparte były o produkty sezonowe. W każdym razie zachwyceni będą zarówno miłośnicy naszej polskiej klasyki (schabowy z młodymi ziemniaczkami), jak i goście wymagający bardziej subtelnych podniet smakowych (supreme z kurczaka kukurydzianego). Znajdą tu coś dla siebie także wegetarianie.

Aby się odprężyć, warto skorzystać z oferty SPA, fitness lub masażu.

Hotele Warmińsko-Mazurskie, obiekt konferencyjno - biznesowy

Wspomnieliśmy już o atrakcyjności obiektu pod względem biznesowym. Na przedstawicieli firm czeka osiem bogato wyposażonych sal konferencyjnych oraz sprzęt komputerowy z bezprzewodowym dostępem do sieci internetowej. Łączna powierzchnia przeznaczona na konferencje, szkolenia i eventy wynosi aż 800 metrów kwadratowych.

Sale mają klimatyzację, ekran, flipchart, a także nagłośnienie. Jest także kameralny pokój biznesowy przeznaczony dla mniejszej liczby osób. Spotkania można z powodzeniem kontynuować w restauracji przy delikatnych mięsach i oczywiście potrawach z ryb. W końcu to hotele Warmińsko-Mazurskie.

Na miejscu, oprócz sali bankietowej znajdziemy także dwie sale z parkietem, a przy pięknej pogodzie można kontynuować rozmowy, korzystając z Warmiński Taras Grill & Bar. Obsługa z przyjemnością dokona aranżacji pomieszczeń zgodnie z preferencjami gospodarzy eventu. Podobnie sytuacja wygląda z menu, które szef kuchni dostosowuje do wymogów uczestników spotkania.

Z opcją biznesową wiąże się także możliwość krótkotrwałego pobytu w hotelu, choćby w celu załatwienia pilnych spraw w Olsztynie. Oprócz odżywczych posiłków hotel zapewnia dostęp do funkcjonalnego miejsca pracy, aktywnego wypoczynku na siłowni i oczywiście nocleg w komfortowo urządzonym, klimatyzowanym pokoju. Bezpieczeństwo pojazdów zapewnia monitorowany parking.

Warmia i Mazury z pewnością są regionem, do którego wraca się z przyjemnością. Olsztyn stanowi piękną perłę w tej koronie, a hotele Warmińsko-Mazurskie definiują to miejsce, jako te, które żal opuszczać. Aby przeżyć piękne chwile w otoczeniu historii, przyrody i komfortu nie zwlekaj. Skorzystaj już dziś z formularza kontaktowego. Zaplanuj swój pobyt, a resztą zajmą się eksperci.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa