Wybierz się za granicę i naucz się języka

Wybierz się za granicę i naucz się języka

Wybierz się za granicę i naucz się języka

Jak najlepiej nauczyć się języka? Obcując z nim na co dzień. Dlatego warto wybrać się na zagraniczną naukę i poznać go lepiej niż inni. Niemiecki, francuski czy hiszpański? Wybór należy do ciebie. Połącz naukę z odpoczynkiem w wyjątkowych miejscach na całym świecie. Ucz się efektywnie i poznawaj nowe miejsca.

Ihr Deutsch wird großartig sein

Wielu osobom język niemiecki wydaje się trudny. Jednak to tylko złudzenie. Jego nauka jest bardzo prosta, ponieważ cała gramatyka jest schematyczna i uporządkowana. Można ją porównać do matematyki – uczymy się wzorów i następnie podstawiamy pod nie dane. Tyle że w niemieckim cyfry zastępują słowa. Proste, prawda?

Wyjazdy językowe zdecydowanie ułatwią pojęcie wszystkich tajników języka niemieckiego. Można wyruszyć w podróż do Berlina, Frankfurtu lub Wiednia. A zatem Niemcy albo Austria. Należy w tym miejscu pamiętać, że język w obu tych krajach nieco się różni, podobnie jak to jest z angielskim brytyjskim i amerykańskim. Dlatego początkujący powinni pojechać do kraju Bacha, a zaawansowani, chcący poznać niuanse, do kraju Mozar

Uliczkę znam w Barcelonie…

Hiszpania jest jednym z ulubionych kierunków podróży Europejczyków. W sumie trudno się dziwić – piękna pogoda, wyśmienita kuchnia, otwarci ludzie, plaże, morze, a także zabytki. A teraz pomyśl, że właśnie w takich okolicznościach możesz uczyć się tamtejszego języka. Bajka, prawda? Połączenie przyjemnego z pożytecznym. Hiszpański jest uważany za dość prosty do przyswojenia, a to otwiera drogę do dalszego podróżowania – Meksyk, Kolumbia, Argentyna? Świat stoi otworem.

Chcąc poznać język, można wybrać jeden z czterech kierunków – Barcelonę, Madryt, Walencję lub Malagę. Każde z tych miast jest inne, ale każde piękne i oferujące niezliczone atrakcje. Można je wszystkie poznać, ponieważ kursy na wyjazdach językowych są tak przygotowane, aby nauka i odpoczynek były zbalansowane. Chociaż tak naprawdę na takich wakacjach uczymy się cały czas, ponieważ wiedzę zdobytą na lekcjach wykorzystujemy w codziennym porozumiewaniu się z lokalnymi mieszkańcami.

Bonjour, ça va?

Francja, jej język oraz mieszkańcy mają tyleż zwolenników, co przeciwników. Jednak jeśli zaliczasz się do tej pierwszej grupy, z pewnością chcesz nauczyć się francuskiego. Możesz to zrobić na jednym z wyjazdów językowych do Paryża lub Nicei. Zdecyduj – stolica mody czy klimat portowego miasta? W obu z tych miejsc możesz poznać zawiłości języka i zwiedzić wyjątkowe miejsca na mapie.

Język francuski uważany jest za jeden z najtrudniejszych na świecie. Nic dziwnego – jest w nim mnóstwo pułapek, na które trzeba uważać. Dlatego też do wyboru są dwie opcje nauki: standardowa lub intensywna. Wybierz tę, którą uważasz za najlepszą dla siebie. Albo pojedź dwa razy i przyswój francuski w pełni, aby móc swobodnie porozumiewać się nawet w najmniejszych miejscowościach, kiedy kolejny raz odwiedzisz ten piękny kraj.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa