Terminal Zebra TC25 – nowe możliwości urządzenia

Terminal Zebra TC25 – nowe możliwości urządzenia

Terminal Zebra TC25 – nowe możliwości urządzenia

Współczesny człowiek nie wyobraża sobie funkcjonowania bez urządzeń elektronicznych oraz mobilnych. Niemal w każdej dziedzinie życia mamy styczność ze sprzętami tego typu, zarówno w domu, jak i w pracy.

Współczesny człowiek nie wyobraża sobie funkcjonowania bez urządzeń elektronicznych oraz mobilnych. Niemal w każdej dziedzinie życia mamy styczność ze sprzętami tego typu, zarówno w domu, jak i w pracy. Niejednokrotnie czynności, które wykonujemy za ich pośrednictwem, nie byłyby bez nich możliwe do zrealizowania. Terminal Zebra TC25 to niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach.

Image

Nowoczesne urządzenie mobilne

Zebra TC25 to nieco nowsza wersja swojej poprzedniczki TC20. Z tego względu oba urządzenia posiadają podobne funkcje, którymi są: moduł skanujący imager 2D, wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth, aparat czy system Android 7.1. Nowsza wersja TC245 posiada dodatkowe gniazdo na kartę SIM (GSM), dzięki czemu urządzenie pełnić może funkcje smartfonu. Wykonywanie rozmów w jakości HD możliwe jest za pośrednictwem 4G (LTE) oraz VoLTE. Łączność przebiega bezproblemowo, gwarantując niezwykłą czystość dźwięku i szybkie połączenie. Usprawniony system umożliwia wydajną pracę przy wykorzystaniu każdej aplikacji. Jest to zatem urządzenie niezwykle wszechstronne, bowiem pełni rolę skanera kodów kreskowych – w formie drukowanej lub elektronicznej – oraz telefonu komórkowego.

Urządzenie stworzone zostało z myślą o firmach, które zajmują się dostawą wszelkiego typu przesyłek lub naprawą sprzętu. Terminal doskonale sprawdzi się również w pracy wielu podmiotów – np. firm elektrycznych czy wodno-kanalizacyjnych. Szerokie zastosowanie urządzenia to największa zaleta modelu TC25, dlatego też chętnie wybierane jest przez przedsiębiorstwa z branży usług terenowych.

Solidna obudowa

Konstrukcja jest mocna oraz wytrzymała, dlatego też zapewnione jest maksymalne bezpieczeństwo. Nie oznacza to jednak, iż terminal Zebra TC25 jest ciężki lub nieporęczny – wręcz przeciwnie. Producenci zadbali o to, aby sprzęt był lekki oraz wygodny. Tworzywo wykorzystane do stworzenia produktu charakteryzuje się użytkową fakturą, gdyż możliwość wysunięcia się terminala z ręki jest zniwelowana – tym samym uniemożliwiony jest upadek z wysokości. Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne pozwala jednak na upadek z wysokości do 1,2 m.  

Niekorzystne warunki atmosferyczne nie wpływają na pracę urządzenia, bowiem obudowa odporna jest na dużą wilgotność, kurz utrzymujący się w powietrzu, wysokie lub niskie temperatury. Niejednokrotnie terminal wykorzystywany jest przy procesach produkcyjnych, jednak szczelność urządzenia sprawia, iż opary nie przedostają się do jego wnętrza. Dodatkowym atutem jest posiadanie przez Zebrę TC25 atestów, które podkreślają wysoką jakość urządzenia, np. norma szczelności IP65 lub MIL-STD 810G.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa