Tanie loty z Łodzi do Kijowa i Lwowa

Tanie loty z Łodzi do Kijowa i Lwowa

Tanie loty z Łodzi do Kijowa i Lwowa

Wielu obywateli Ukrainy mieszka i pracuje w Polsce. Do tej pory musieli jeździć samochodami albo autokarami do swojego kraju. Obecnie będą mogli podróżować SkyUp czyli tanimi liniami lotniczymi z Polski do Ukrainy. Tanie przeloty ułatwią także przepływ biznesowy pomiędzy Łodzią a Kijowem i Lwowem. Ukraina to także bardzo atrakcyjny rejon turystyczny ze względu na liczne zabytki, dziewicze tereny przyrodnicze i niskie ceny.

Kiedy zorganizować przelot SkyUp na Ukrainę?

Loty z Polski do Ukrainy są coraz częstsze. SkyUp czyli tanie loty do Ukrainy oferuje także lotnisko w Łodzi. Ze względu na bliskość naszych sąsiadów podróż do Ukrainy zajmuje niewiele ponad godzinę. Najwięcej turystów odwiedza Kijów i Lwów w okresie wiosennoletnim. Chociaż nie brakuje także fanów spędzania Sylwestrowego wieczoru na Ukrainie. Atrakcyjne ceny bilety na tanie linie lotnicze SkyUp oraz możliwość zobaczenia wielu zabytków i atrakcji na Ukrainie sprawia, że kraj jest właściwie chętnie odwiedzany przez cały rok. Ukraina, co raz bardziej dorównuje rozwijającym się europejskim państwom. Zarówno stolica jak i inne duże miasta tętnią życiem. Kraj zachował także swój wschodni klimat.

Przelot tanimi liniami lotniczymi prosto do Lwowa

Historia Polski nieodłącznie splatała swoje losy z miastem Lwów. Do tej pory miasto posiada wiele kultur. Lwów szczyci się bardzo bogatą i różnorodną architekturą. Łączy ona ze sobą różnorodność styli. Z pewnością warto skorzystać z tanich linii lotniczych SkyUp, aby zobaczyć Lwowską Starówkę. W jej obrębie można znaleźć mnóstwo perełek architektonicznych. Do najważniejszych z nich można zaliczyć: kaplicę Boimów, katedrę łacińską, Czarną Kamienicę oraz budynek Opery. Lwów zaprasza także turystów do urokliwych kawiarni i tętniących życiem pubów. W mieście po zmroku kwitnie życie nocne.

A może tak wybrać się SkyUpem do stolicy Ukrainy?

Kijów ma bardzo bogatą historię. Niestety podczas trwających wojen z mapy miasta zniknęło wiele słynnych zabytków. Stolica Ukrainy stała się największym ośrodkiem kulturowo naukowym w kraju. Tutaj także inwestuje wielu przedsiębiorców zarówno krajowych jak i zagranicznych. Będąc w stolicy Ukrainy warto odwiedzić Muzeum Historii Ukrainy z czasów II Wojny Światowej, a także Muzeum Wojny w Afganistanie. Miasto przyciąga także miłośników różnorodnych kuchni świata. Kuchnia ukraińska szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom sera, barszczu i pierożków.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa