Spędź wspaniałą majówkę w wyjątkowym miejscu

Spędź wspaniałą majówkę w wyjątkowym miejscu

Spędź wspaniałą majówkę w wyjątkowym miejscu

Zarówno w samym Wrocławiu, jak i okolicach dostępnych jest wiele obiektów hotelowych. Bogata i zróżnicowana oferta sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Jeśli pragniemy odpocząć od gwaru miejskiego i tłumów turystów, to warto poszukać hotelu z lokalizacją w bardziej ustronnym miejscu. Tym bardziej, jeśli chcemy spędzić majowy weekend we dwoje. Komfort, wysoki standard, w pełni wyposażone pokoje i liczne udogodnienia sprawią, że pobyt w obiekcie hotelowym będzie czystą przyjemnością.

Jaki wybrać hotel na majówkę blisko Wrocławia?

Majówka jest okazją do wypoczęcia, zrelaksowania się i skorzystania z uroków przyrody. Pałac Krobielowice to idealne miejsce zarówno dla singli, jak również dla par i rodzin z dziećmi. Obiekt położony jest w krajobrazowym parku. Można poznać jego ciekawą historię i jednocześnie zbliżyć się do natury. Nie brakuje malowniczych pejzaży, które tworzy okoliczna przyroda w postaci zielonych lasów. Zrelaksować pomogą się atrakcje w postaci driving range i sauny. Piękno otoczenia można podziwiać podczas spaceru, przechadzając się parkiem i odwiedzając staw.

Spędzenie weekendu w hotelu mieszczącym się w Pałacu Dolnego Śląska bez wątpienia jest dobrą decyzją. Do wyboru są różne pakiety, w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji gości. Jako, że liczba dostępnych miejsc dla gości jest ograniczona, można uchronić się od natłoku ludzi. Panuje kameralna atmosfera sprzyjająca kontemplacji. Można w spokoju podziwiać zabytkowe wyposażenie i sztukę. Nie trzeba nawet wychodzić z hotelu, aby móc cieszyć oczy piękną zielenią, którą doskonale widać przez okna. Sam pałac powstał jeszcze przed 1349 rokiem. Pierwotnie miał postać kamiennej wieży.

Jakie atrakcje czekają na przyjezdnych w Krobielowicach i okolicach?

Krobielowice to średniej wielkości wieś, położona zaledwie 20 km od Wrocławia, o ciekawej historii. Odrestaurowany pałac to nie jedyna atrakcja. Kolejną są pola golfowe. Nie brakuje też szlaków turystycznych i tras rowerowych, podczas których można podziwiać okoliczne tereny i zabytki. W Kątach Wrocławskich znajdują się ruiny zamku, neoromański ratusz, ruiny szubienicy, figura św. Jana Nepomucena, dawny kościół ewangelicki przerobiony obecnie na sklep, cmentarz wojenny żołnierzy Armii Czerwonej. Warto odwiedzić także Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy, zdobyć Górę Ślęża, zobaczyć kościół Piotra i Pawła. Atrakcją jest również Zalew Mietków.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa