Rodzinna Wielkanoc nad morzem - jak ją zaplanować, aby była udana?

Rodzinna Wielkanoc nad morzem - jak ją zaplanować, aby była udana?

Rodzinna Wielkanoc nad morzem - jak ją zaplanować, aby była udana?

Coraz popularniejszym sposobem na spędzenie świąt Wielkiej Nocy jest rodzinny wyjazd w gronie najbliższych. Zapewne tak też będzie na Wielkanoc 2021, czyli w okolicy 4 kwietnia. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, a spędzenie kilku dni w kojącym otoczeniu w towarzystwie ważnych dla nas osób jest świetnym sposobem na zacieśnienie więzi i rodzinne świętowanie. Na co zwrócić uwagę podczas planowania Wielkanocy nad morzem?

Wybierz hotel przyjazny rodzinie

Na wybrzeżu znajdziemy wiele obiektów, w tym takie, które przyjmują tylko dorosłych. Upewnijmy się, że nie zaplanujemy w takim obiekcie pobytu z małymi dziećmi. Wybierajmy takie hotele, które posiadają place zabaw, sale do zabawy dla najmłodszych oraz udogodnienia w pokojach, takie jak wanienka czy zaślepki do kontaktów. Jeśli podróżujemy z nieco większymi dziećmi, pamiętajmy o zapewnieniu im atrakcji - wiele obeiktów posiada wykwalifikowanych animatorów i oferuje m.in. świąteczne poszukiwanie jajek w obiekcie i jego okolicy bądź zabawy z Zajączkiem. Hotel przyjazny rodzinie będzie doskonałym miejscem na uroczyste, świąteczne śniadanie.

Image

Wielkanoc nad morzem w Spa

Oprócz atrakcji dla dzieci warto zadbać i o atrakcje dla dorosłych. Świetnym pomysłem jest wybór takiego obiektu, który oferuje gościom bogatą ofertę Spa oraz rozbudowaną, nowoczesną i bezpieczną strefę Wellness - nie tylko w postaci siłowni, ale również saun, basenów czy jacuzzi. Święta Wielkiej Nocy są wszak dobrą okazją do regeneracji po zimowych miesiącach i naładowaniu baterii na wiosenny czas. Wejście w niego można rozpocząć od wizyty w hotelowym centrum odnowy biologicznej - dzięki temu odprężymy się i nabierzemy energii.

Gdzie warto się wybrać?

Jeśli zależy nam na spokoju i nie potrzebujemy wielu atrakcji, można postawić na niewielką miejscowość nad Bałtykiem - pamiętajmy jednak, że w takich miejscach atrakcje oraz wiele obiektów czynnych jest tylko i wyłącznie w sezonie letnim, więc możemy się rozczarować np. brakiem wyboru opcji do spędzania wolnego czasu z pociechami. Większe kurorty nie mają tego problemu, a poza szczytem sezonu przebywa w nich stosunkowo niewielu turystów, dlatego nie spotkamy tłumów. Wartą uwagi opcją jest Wielkanoc w Świnoujściu, które, o tej porze roku nie będzie tak zatłoczone, jak latem. W Świnoujściu bez problemu znajdziemy miejsca, które przygotowały specjalną ofertę wielkanocną (np. http://cesarskieogrody.pl/pakiety/wielkanoc-2021-nad-morzem), a także położone są w spokojnej okolicy sprzyjającej wypoczynkowi.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa