Rodzinna majówka na Mazurach

Rodzinna majówka na Mazurach

Rodzinna majówka na Mazurach

Wyjazdy na majówkę to już tradycja. Wyczekiwany majowy długi weekend często traktujemy jak wstęp do wakacji. Nic dziwnego, że chcemy go spędzić w ciekawym miejscu. Tam, gdzie będziemy mogli cieszyć się wspaniałą przyrodą. Tam, gdzie będziemy mogli zwolnić i cieszyć się czasem z rodziną. Tam, gdzie formę wypoczynku dostosujemy do nastroju. Na Mazurach.

Udany wyjazd z rodziną

Jaka jest podstawowa zasada udanego wyjazdu z rodziną? Oczywiście mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Wybierając majówkę na Mazurach, z góry zakładamy, że wiele z nich będzie związanych ze sportami wodnymi. Jednak oprócz szerokiej oferty ciekawych zająć oczekujemy też komfortu. Standardu hotelowego, który pozwoli nam wygodnie spędzić majówkę, a jednocześnie poczuć niezwykły klimat Mazur. Odpowiedzią na te oczekiwania jest Hotel Robert’s Port w Mikołajkach - doskonały hotel przyjazny dzieciom i rodzinie.

Dla dzieci – na każdą pogodę

Robert’s Port to więcej niż hotel – to przestrzeń stworzona do wielowymiarowego wypoczynku. Na najmłodszych Gości czekają zabawy na świeżym powietrzu, na bezpiecznych placach zabaw dostosowanych do ich wieku. W czasie majowego weekendu dzieci codziennie mogą skorzystać z oferty ciekawych animacji. Inspirujące zajęcia prowadzą doświadczeni animatorzy i instruktorzy. Przez cały majówkowy weekend dzieci mogą szaleć także w przestronnej bawialni – Klubie Malucha. Największą i ukochaną przez dzieci atrakcją jest tu „Małpi gaj”, z tunelami i basenami pełnymi kolorowych kulek.

Relaks w hotelu na Mazurach

W czasie, kiedy dzieci bezpiecznie bawią się pod okiem animatorów, rodzice mogą skorzystać z szerokiej oferty atrakcji dla starszych Gości. Nad samym jeziorem można zaszyć się w Strefie Chillout i czerpać energię z przyrody, która w maju jest przecież najpiękniejsza. Miłośnicy aktywnego wypoczynku mogą oddać się swoim pasjom – zarówno sportom wodnym, jak i aktywnościom realizowanym na lądzie. Mazury, a zwłaszcza Robert’s Port z bogatą infrastrukturą, to idealne miejsce, aby spędzić majówkę w ruchu. Okolica sprzyja spacerom, uprawianiu nordic walking lub przejażdżkom rowerowym. Na miłośników sportów wodnych czeka tutejsza wypożyczalnia sprzętu (kajaki, łodzie motorowe, łódź wiosłowa).

Specjalne wydarzenia

Majówka na Mazurach w Hotelu Robert’s Port to także wyjątkowe atrakcje, przygotowane specjalnie na długi weekend. Obowiązkowym punktem majówkowego programu jest kolacja grillowa z muzyką na żywo, jak przystało na przystań żeglarską – oczywiście szantową. Kolejną kulinarną ciekawostką są pokazy live cooking. Hotelowi mistrzowie kuchni organizują pokazy gotowania na żywo na hotelowym patio. Dopełnieniem majówkowych atrakcji będzie niezapomniany rejs po jeziorze – jednym ze statków należących do hotelowej floty.

Baseny i sauny

W maju kąpiel w jeziorze jeszcze nie zawsze jest wskazana, dlatego Goście chętnie korzystają w relaksu w centrum Wellness. Znajdują się tu basen rekreacyjny, jacuzzi i brodzik dla dzieci. Na zakończenia aktywnego dnia warto odpocząć w pokoju relaksu SPA lub strefie saun, w której do dyspozycji Gości pozostają sauna sucha, infrared i łaźnia parowa. W ramach pobytu majówkowego Goście mogą skorzystać także z bezpłatnych konsultacji kosmetycznych w hotelowym SPA „Witalna Przystań”.

Hotel Robert’s Port to miejsce przyjazne całym rodzinom. Dlatego mile widzianymi Gośćmi są tu także czworonożni przyjaciele.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa