Przyjemne z pożytecznym – aktywnie w wodzie

Przyjemne z pożytecznym – aktywnie w wodzie

Przyjemne z pożytecznym – aktywnie w wodzie

Pływanie to aktywność fizyczna, która sprawia mnóstwo radości. Plusk wody odpręża, koi nerwy, a przy tym kształtuje ciało. Wypad nad wodę to zawsze dobry pomysł, zwłaszcza w środku upalnego lata. Lecz co zrobić w sytuacji, gdy do morza lub nad jezioro jest zbyt daleko? Udać się do aquaparku!

Moc atrakcji w jednym miejscu

Parki wodne to zazwyczaj duże obiekty, które pod swoim dachem skrywają wiele atrakcji. Jeden z nich zlokalizowany jest w Krakowie i przyciąga nie tylko lokalnych mieszkańców, ale i osoby spoza miasta. Wizyta w Aquaparku to doskonały pomysł na udany dzień, jeśli więc za rogiem czai się nuda, pora spakować strój, klapki i ręcznik, by w dobrym nastroju spędzić dzień z najbliższymi.

Park Wodny Kraków to największy aquapark w małopolsce. Dzięki swoim imponującym rozmiarom zasłynął w całej Polsce oraz w Europie, dostarczając codziennej, wielogodzinnej rozrywki dla osób w każdym wieku. Mnogość atrakcji sprawia, że można tu spędzić cały dzień, świetnie się bawiąc, bez konieczności opuszczania budynku na posiłek. Wszystko jest w jednym miejscu!

Pontonowa Mamba i Aligator

Wewnątrz Parku Wodnego znajdują się atrakcje dla dzieci i dorosłych w każdym przedziale wiekowym. Największym zainteresowaniem cieszy się Pontonowa Mamba, czyli najdłuższa wewnętrzna zjeżdżalnia. Mogą z niej korzystać dzieci od 6 roku życia pod opieką dorosłych. Zjazd pontonem jest niezwykle emocjonujący, a dodatkowych wrażeń zapewniają efekty multimedialne.

Kolejną atrakcją w hali basenowej jest Aligator, czyli zjeżdżalnia mieszcząca nawet trzy osoby na raz. Można więc zorganizować rodzinny wyścig, który będzie nie tylko elementem zdrowej rywalizacji, ale i świetną zabawą.

Na terenie obiektu znajdują się aż 4 zjeżdżalnie zewnętrzne o różnym stopniu trudności. Odwiedzający mają szansę skorzystać z ekstremalnie szybkiej zjeżdżalni, jest tu również twister z efektem gwiezdnego nieba czy tematyczna zjeżdżalnia dla fanów wyścigów samochodowych.

Plaża w środku miasta?

Właściciele Parku Wodnego Kraków zadbali o to, by dostarczyć odwiedzającym jak największej gamy rozrywek. Amatorom kąpieli słonecznych poleca się urokliwą plażę zewnętrzną, która znajduje się wśród zieleni, wodnych kaskad, leżaków i zabaw dla dzieci.

Z kolei osoby stawiające na aktywność mogą sprawdzić wytrzymałość swoich mięśni na ściance wspinaczkowej, skorzystać z torów wodnych, zagrać w koszykówkę, siatkówkę czy piłkę wodną. Sporty wodne idealnie łączą wysiłek z relaksem. Zabawy drużynowe dostarczają wielu emocji, a po ekscytującym meczu można udać się do saunarium, jacuzzi czy zająć miejsce przy barku wodnym, gdzie serwują orzeźwiające napoje i smaczne przekąski.

Hydromasaże i bicze wodne to kolejne stanowisko, gdzie można wprowadzić się w stan relaksu, jednocześnie pobudzając krążenie. Jest też coś dla najmniejszych amatorów wodnych wrażeń. Z myślą o maluchach powstał brodzik, gdzie woda sięga zaledwie 0,6 metra. Znajdują się tu 3 mini zjeżdżalnie, stater piracki z armatkami wodnymi oraz tryskające wodą zwierzaki.

Moc atrakcji w jednym miejscu - Park Wodny Kraków to znakomity kierunek nie tylko na wakacje!

Image

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa