Oto najbardziej niesamowite miejsce noclegowe w całym Zatorze! Zobacz, dlaczego turyści wybierają je tak chętnie?

Oto najbardziej niesamowite miejsce noclegowe w całym Zatorze! Zobacz, dlaczego turyści wybierają je tak chętnie?

Oto najbardziej niesamowite miejsce noclegowe w całym Zatorze! Zobacz, dlaczego turyści wybierają je tak chętnie?

Jesień jest idealną okazją do tego, by wyruszyć w malowniczą Polskę. Miejscem chętnie wybieranych przez licznych turystów jest właśnie Zator – to tutaj piękne widoki łączą się z bliskością najbardziej popularnego parku rozrywki w Polsce, czyli Energylandii. Takie połączenie wydaje się idealną opcją na wspólny, rodzinny, weekendowy wyjazd.

Nie może więc dziwić, że noclegi w Zatorze są tak często wyszukiwane, pomimo tego, że nie jest to duża miasto, liczące mniej, niż 4 tys. mieszkańców. Aby dobrze się bawić i móc jak najlepiej korzystać z weekendu, miejsce noclegowe powinno być jak najbardziej komfortowe, i właśnie taki jest Western Camp Resort.

Western Camp Resort – bliskość Energylandii

Western Camp Resort jest bardzo chętnie wybierany w przypadku, gdy planuje się wizytę w Energylandii. Co roku tysiące osób odwiedzają park na więcej, niż jeden dzień, i dla nich wybór noclegu okazuje się konieczny, podobnie jak w przypadku osób, które przyjeżdżają do Zatoru z odległych części Polski.

Western Camp Resort oferuje bliskość Energylandii, odległość pomiędzy jest tak niewielka, że nie trzeba nawet wsiadać w samochód, gdyż aby dotrzeć do Parku, wystarczy zdecydować się na rodzinny spacer, który potrwa około 15 minut. W przypadku dojazdu samochodem, na miejsce każdy dotrze w raptem kilka minut. Nie jest to jednak jedyna opcja na dotarcie do Parku, gdyż z Western Camp Resort kursuje specjalna ciuchcia, przewożąca osoby nocujące w tym miejscu właśnie do Energylandii. To nie tylko opcja wygodna, ale najmłodsi goście na pewno będą zachwyceni, że droga do Parku będzie tak niesamowita i niestandardowa.

Restauracja – warto mieć ją tuż obok

Gdy planujemy wiele godzin spędzić w Energylandii i bawić się w niej na całego, warto mieć blisko restaurację. To tam można zdecydować się na szybkie śniadanie, przed wyruszeniem do parku, lub na obiad czy kolację tuż po powrocie. Western Camp Resort oferuje dostęp do restauracji na swoim terenie – to Restauracja Bonanza. Na miejscu można zjeść doskonały obiad, napić się wina, ale też zjeść doskonałą pizzę. Pełne menu, wraz z kartą win, dostępne jest na stronie internetowej Western Camp Resort.

Wykorzystaj Bon Turystyczny

Western Camp Resort jest miejscem, w którym można wykorzystać Bon Turystyczny. Dzięki temu każda rodzina, która go otrzymała, może albo opłacić całość kosztów z jego pomocą, albo wykorzystać tylko jego fragment do tego, by własne koszty po prostu zmniejszyć. Nawet jeżeli wykorzystało się wcześniej fragment Bonu, warto wykorzystać go w całości, by środki nie przepadły – można to zrobić jedynie do końca marca 2022 roku, w praktyce więc obecny okres jest najpewniej ostatnim, w którym pogoda naprawdę dopisuje, a Bon Turystyczny cały czas jest aktywny.

Image

Western Camp Resort – nocleg i atrakcja w jednym!

Western Camp Resort nie jest standardowym miejscem noclegowym w Zatorze, nie znajdzie się tutaj klasycznych domków czy hotelowych pokoi. Cały kompleks jest bowiem inspirowany westernowym miasteczkiem, rodem z Dzikiego Zachodu. Dzięki temu dla gości zostały przygotowane trzy, zupełnie różne od siebie, miejsca noclegowe – są to indiańskie namioty, czyli tipi, kowbojskie wozy oraz domki szeryfa. Każde z tych miejsc jest odpowiednio stylizowane, stąd nocleg w Western Camp Resort sam w sobie jest już atrakcją i niebywałą przygodą, zwłaszcza dla dzieci, które uwielbiają czy to kowbojów, czy Indian.

Na miejscu czeka również bardzo wiele innych atrakcji, przeznaczanych nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców. Należą do nich place zabaw, łowiska wędkarskie, kino plenerowe, strefa relaksu czy liczne boiska do uprawiania m.in. siatkówki czy badmintona. Nikt nie będzie się tutaj nudził, nawet w momencie, gdy powróci się już z Energylandii.

Na miejscu organizowane są również różnorodne wydarzenia, a najbliższym z nich będzie impreza Andrzejkowa, zaplanowana na 27.11 – informacje o niej dostępne są na stronie Western Camp Resort. Dodatkowo zawsze w niedzielę odbywają się animacje – to czas, w którym dzieci mogą bawić się pod czujnym okiem animatora zabaw, a ich rodzice mogą mieć więcej czasu dla siebie.

Zdjęcia z tego wyjątkowego miejsca, ale również liczne informacje dotyczące aktualnie planowanych wydarzeń czy wszystkich dodatkowych atrakcji, dostępne są na stronie internetowej Western Camp Resort.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa