Ogrzewanie na prąd – doskonała opcja do łazienki

Ogrzewanie na prąd – doskonała opcja do łazienki

Ogrzewanie na prąd – doskonała opcja do łazienki

Coraz więcej osób zostaje zwolennikami ogrzewania na prąd w swoich domach – nic w tym dziwnego, bowiem połączenie nowej technologii wraz z systemami ogrzewania, daje doskonałe efekty. Są nimi niższe rachunki, które najpewniej przekonują najwięcej osób. Przeczytaj i sprawdź, jakie zalety daje ogrzewanie na prąd.

Image

Grzejnik na prąd – zalety

Zaletami będą funkcje, bo to jest właśnie to, co wyróżnia system ogrzewania na prąd od innych systemów. Funkcje pozwalają zarówno eliminować produkowanie pustej energii i tym samym obniżać rachunki, a także chronić nas przed na przykład oparzeniem.

Zalety grzejników na prąd:

  • Funkcje CHILD – to funkcja dedykowana głównie dla rodziców, którzy chcą chronić swoje dzieci, bowiem polega ona na ograniczeniu grzania na powierzchni grzejnika, co eliminuje ryzyko oparzenia się dziecka.
  • NIGHT – ta funkcja pozwala na automatyczne zmniejszenie temperatury w pomieszczeniu o kilka stopni w wybranych godzinach, na przykład 22:00-6:00.
  • TURBO – funkcja ta nagrzewa pomieszczenie natychmiast do wybranej temperatury. Szczególnie polecana jest na przykład, gdy chcemy nagrzać w łazience przed kąpielą dziecka.
  • Otwarte okno – funkcja ta automatycznie wyłącza grzanie, gdy wykryje otwarte okno (czyli nagły spadek temperatury o kilka stopni).
  • Programator tygodniowy – umożliwia zaprogramowanie grzania na długi czas. Wybiera się wówczas temperatury na konkretne godziny, na cały tydzień. Pozwala to oszczędzić czas na ustawianie i sprawdzanie temperatury w ciągu tygodnia – wszystko robi za nas system.
  • Termostat – utrzymuje temperaturę na ustawionym poziomie, nie trzeba wówczas ręcznie sprawdzać wartości grzania.

Grzejnik elektryczny do łazienki – to dobry pomysł!

Wiele osób zastanawia się, czy ogrzewanie na prąd „poradzi” sobie w łazience. Absolutnie tak! Wiele funkcji jest dedykowana właśnie do użytkowania ich w łazience (jak funkcja TURBO), co sprawia, że są one doskonałe do ogrzewania łazienek.

Jednak powody, dla których ogrzewanie na prąd jest dobrym rozwiązaniem do łazienki, to nie tylko funkcji. Podczas zakupu grzejników do łazienki warto sprawdzić poziom szczelności, bowiem łazienka to specyficzne środowisko dla urządzeń. Poziom szczelności to kluczowa kwestia, aby woda czy wilgoć nie dostawały się do wnętrza grzejnika.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa