Najlepsze plaże dla rodzin z dziećmi na Majorce

Najlepsze plaże dla rodzin z dziećmi na Majorce

Najlepsze plaże dla rodzin z dziećmi na Majorce

Majorka to jedno z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych dla rodzin z dziećmi. Na tej hiszpańskiej wyspie znajduje się bardzo dużo pięknych plaż, na których można spędzić wspaniały urlop. W tym artykule dowiesz się, które z nich są najlepszym wyborem.

Majorka to jedno z najpopularniejszych miejsc wakacyjnych dla rodzin z dziećmi. Na tej hiszpańskiej wyspie znajduje się bardzo dużo pięknych plaż, na których można spędzić wspaniały urlop. W tym artykule dowiesz się, które z nich są najlepszym wyborem.

Dlaczego wakacje na Majorce to idealna opcja dla rodzić z dziećmi?

Majorka oferuje bardzo dużo pięknych plaż, które są świetne dla rodzin z dziećmi. Można podziwiać na nich podziwiać piękne krajobrazy i korzystać z płytkiej wody. Plaże te są łatwo dostępne i idealne na spędzenie wakacji z dziećmi. Często oferowane są dodatkowe atrakcje dla dzieci. Mowa tutaj o minigolfie, placach zabaw czy wypożyczalni rowerów wodnych. Pociechy na tych plażach będą miały wiele zabawy, a rodzice będą mogli cieszyć się relaksem i pięknymi widokami.

1. Playa de Muro - Mallorca

Playa de Muro to jedna z najpiękniejszych i najpopularniejszych plaż zlokalizowanych na Majorce. Jest ona świetnym miejscem dla rodziców z dziećmi głównie ze względu na spokojne i płytkie wody. Turyści cenią też piękny, biały piasek. Plaża ta jest bardzo łatwo dostępna, gdyż znajduje się w pobliżu popularnego kurortu turystycznego Alcudia. Znajduje się na niej bardzo dużo udogodnień, w tym bary, restauracje, toalety, a także prysznice.

2. Cala Millor

Cala Millor to kolejna popularna plaża na Majorce. Jest ona idealną propozycją na wakacyjny urlop z dziećmi. Plaża ta jest znana głównie z łagodnych fal i piaszczystego dna. Z tego powodu jest to świetne miejsce do nauki pływania dla dzieci. Na tej plaży zlokalizowane są liczne udogodnienia. W pobliżu znajduje się bardzo dużo sklepów, barów czy restauracji. Do tego dolicza się też place zabaw dla dzieci. Plaża Cala Millor jest łatwo dostępna. Blisko niej znajduje się wiele hoteli i apartamentów. Miejsce to jest uwielbiane przez rodziny z dziećmi.

3. Playa de Palma

Inną popularną plażą licznie odwiedzaną przez rodziny z dziećmi jest Playa de Palma. To najdłuższa plaża znajdująca się na Majorce. Ciągnie się ona na długości ponad 4. kilometrów. Miejsce to jest oblegane przez rodziny z dziećmi z kilku powodów. Przede wszystkim woda jest tutaj płytka, a plaża ma łagodne nachylenie. Co więcej, znajduje się na niej liczne udogodnienia, takie jak place zabawy, kioski, bary, restauracje czy toalety. Dodatkową zaletą tej plaży jest fakt, iż jest ona zlokalizowana blisko centrum Palmy. W pobliżu znajdują się też liczne hotele.

4. Santa Ponsa

Jeżeli celem jest udany urlop z dziećmi na Majorce, warto udać się na plażę Santa Ponsa. Cechuje się ona spokojną wodą i pięknymi krajobrazami. Na tej plaży znajdują się też liczne udogodnienia. Turyści mogą skosztować kuchni hiszpańskiej w licznych restauracjach i barach położonych blisko niej. Na plaży znajdują się też toalety i prysznice. Co więcej, jest to też świetne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Wielbiciele żeglarstwa, windsurfingu czy nurkowania chętnie przybywają na plażę Santa Ponsa. W jej pobliżu znajduje się też wiele ciekawych atrakcji, także przeznaczonych dla dzieci.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa