Materac jednoosobowy 80x180 cm

Materac jednoosobowy 80x180 cm

Niestandardowy rozmiar materaca 80x180 cm dziś nie sprawia najmniejszych kłopotów.

Jeżeli kupujesz materac dla dziecka lub jesteś niewysoką osobą, która doceni każdy dodatkowy centymetr przestrzeni w sypialni, rozglądnij się za materacem o nietypowej długości, poniżej 200 cm. Materace piankowe są wygodne i lekkie. Gwarantują wsparcie sylwetki na całej długości. Występują w każdej twardości jako materace miękkie, materace średnio twarde, materace twarde oraz materace bardzo twarde. Ze względu na ograniczoną odporność na wygniatanie zalecamy ich kupienie osobom lekkim, których waga nie przekracza 60 kg. Dużą popularnością cieszą się także dużo odporniejsze, posiadające gęstość 60 kg/m3 (pianka T25 posiada gęstość 25 kg/m3) materace lateksowe. Są trwałe i odporne nawet na duże obciążenia. Nie wypracowują się szybko, są bardzo wygodne. Do zalet zaliczamy ich elastyczność, sprężystość, właściwości antyalergiczne, antybakteryjne. Nie namnażają się w nich chorobotwórcze drobnoustroje. Są jednak ciężkie i przy dużym rozmiarze ich odwracanie może sprawiać sporo problemów. Uniwersalne i doskonale podpierające ciało i kręgosłup są materace kieszeniowe. Wkład ze sprężyn w kształcie walca, umieszczonych w materiałowych kieszonkach jest wyjątkowo trwały a niezależna praca sprężyn pozwala na dopasowanie materaca do sylwetki użytkownika. Warstwa zewnętrzna nadaje materacom odpowiednią twardość. Zapoznajmy się jednak z ich indywidualnymi cechami, gdyż są one naprawdę różne. Materac termoelastyczny docenią zmarzluchy lubiące gdy ich ciało lekko zatapia się w materacu. Materac lateksowy to elastyczna i sprężysta powierzchnia, która się nie nagrzewa. Materac kokosowy zapewnia twarde i stabilne podłoże, podobnie jak materac z trawy morskiej. Jeżeli chcemy mocno usztywnioną powierzchnię kupmy materac z końskim włosiem, który dodatkowo ją utwardza.

Oferta materacy 80x180 cm na Sweetsen.pl jest mocno rozbudowana – zobacz na https://sweetsen.pl/80x180-cm-c35. Każdy znajdzie model odpowiadający jego gustom i potrzebom, gwarantujący mu odprężający i regenerujący sen.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa