Materac 200x220 cm pocketowy czy multipocketowy

Materac 200x220 cm pocketowy czy multipocketowy

Materac 200x220 cm pocketowy czy multipocketowy

Duży rozmiar materaca 200x220 cm to bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie dla pary.

Gwarantuje im swobodę, przestrzeń, przybranie ulubionej pozycji. Materac 200x220 cm powinien być dobrany do wagi osób, które będą na nim spały. Powinien mieć również odpowiedni rdzeń, taki który zapewni wygodę a jednocześnie długo nam posłuży. Materac 200x220 cm piankowy, nie jest najlepszym wyborem dla pary, jeżeli ważą więcej jak 60 kg, ponieważ szybko się wyrobi chyba, że zainwestujemy w wysokiej jakości materac 200x220 cm lateksowy. Materac lateksowy posiada rdzeń o wysokości 16 cm, trwały i sprężysty, odporny na wypracowanie. Świetnym rozwiązaniem jest również kupno materaca z wkładem kieszeniowym. Odznacza się on dużą elastycznością punktową, materac dopasowuje się indywidualnie do każdej ze śpiących na nim osób. Partnerzy zmieniając pozycję nie wybudzają się wzajemnie. Wśród materacy kieszeniowych wyróżniamy materace pocketowe oraz materace 200x220 cm multipocketowe. Obydwa zbudowane są ze sprężyn w kształcie walca, umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Sprężyny pracują niezależnie od siebie. Podstawowa różnica pomiędzy nimi wynika z ilości sprężyn. Materac 200x220 cm pocketowy ma ich 262 szt/m2 a materac multipocketowy 510 szt/m2. Minimalną różnicę zauważymy również w twardości. Materac multipocketowy jest sztywniejszy i bardziej zwarty, osoby ciężkie powinny wybierać ten typ konstrukcji. Zobacz ofertę materacy 200x220 cm na https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-200x220-cm-do-spania

Materace 200x220 cm kieszeniowe dzielimy ze względu na wysokość na standardowe (wysokość sprężyny to 12 cm), mini (sprężyny skrócone o 6 cm) oraz lux (sprężyny wydłużone o 5 cm).

Materace w wersji lux są miększe od standardowych (wynika to z większej sprężystości wydłużonych sprężyn). Przedstawione typy materacy mogą Państwo zakupić w sklepi Kaszmirowysen.pl. Zachęcamy również do skorzystania z wiedzy konsultantów, którzy chętnie doradzają podczas zakupów internetowych. Nie musisz obawiać się kupna materaca 200x220 cm przez internet, masz bowiem prawo do zwrotu towaru w ciągu 30 dni. Przez ten czas jesteś w stanie sprawdzić czy parametry materaca 200x220 cm Ci odpowiadają.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa