Kontenery na wynajem

Kontenery na wynajem

Kontenery na wynajem

To usługa, która bardzo często jest oferowana przez firmy budowlane i tym podobne. Dzielić ją można na wynajem kontenerów na gruz oraz biurowych. Pomimo tego, że i to jest kontenerem i to, to jednak różnią się one znacząco.

W tym artykule opiszemy poszczególne kontenery oraz ich zastosowanie. Zapraszamy do lektury.

Image

Kontenery na gruz - zastosowanie

Wykorzystywane głównie na placach budów  do magazynowania gruzu oraz pozostałych odpadów budowlanych.  Często spotykana także podczas remontów domów, mieszkań czy kamienic. To idealny sposób na magazynowanie odpadów budowlanych.

Dlaczego warto skorzystać z wynajęcia kontenera na gruz? Ponieważ wszelkie odpady budowlane nie można wyrzucać do standardowych koszy na śmieci. Jest to określone przez prawo. Nie każdy również posiada możliwość samodzielnego wywiezienia takich odpadów na przykład odo skupu. Dlatego właśnie wynajęcie kontenera na odpady budowlane jest bardzo popularne.

Kontenery biurowe – czym są i gdzie są stosowane?

Kontenery biurowe to nic innego jak pomieszczenia zaprojektowane i przeznaczone do wykorzystania jako biura dla firm. Często składają się z kilku pomieszczeń tj. pomieszczenia biurowego (jednego bądź więcej), łazienki, kuchni oraz pomieszczenia socjalnego dla pracowników. Często takie kontenery mają powierzchnię podobną do mieszkań (jeżeli połączymy ze sobą kilka kontenerów). W wyposażeniu takich pomieszczeń znajdziemy:

  • Wszelkie instalacje: elektryczną, wodną, cieplną
  • Sprzęty AGD oraz RTV
  • Możliwość podłączenia wszelkich urządzeń potrzebnych do pracy.

Zaprojektować taki kontener można dowolnie – jako biuro, jako miejsce dla strażnica budowy itp.

Zastosowanie kontenerów  biurowych jest bardzo szerokie. Mogą być wykorzystywane jako:

  • Biura sprzedażowe deweloperów umieszczone na placu budowy
  • Siedziby firm budowlanych
  • Pomieszczenia dla pracowników budowlanych, gdzie mogą spędzić przerwy i zjeść posiłek
  • Jako budki lub pomieszczenia dla strażnika obiektu
  • Jako recepcje oraz szatnie klubów sportowych

Jak znaleźć kontenery do wynajęcia? Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na przykład Wynajem kontenerów biurowych Kraków i przeszukać wyniki.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa