Jest takie miejsce pod Krakowem...

Jest takie miejsce pod Krakowem...

Jest takie miejsce pod Krakowem...

Kraków to jedno z piękniejszych miast, jakie znaleźć można na mapie Polski. Stolica Małopolski ma do zaoferowania wiele atrakcji dla turystów. To duże miasto, gdzie można przyjechać przez cały rok. Ale jest takie miejsce pod Krakowem, które stanowić może nie lada pokusę. Nie tylko dla turystów, jacy przyjeżdżają do Małopolski z innych części kraju. To także świetna propozycja dla samych mieszkańców Krakowa, którzy chcą chociaż przez chwilę zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta.

Aktywny wypoczynek w ciszy i spokoju

Właściwie to należałoby również dodać, że w bliskim otoczeniu przyrody. Takie atrakcje oferuje hotel Kraków, który dedykowany jest dla miłośników aktywnego wypoczynku. Oto Tennis & Country Club Hotel, który znajduje się zaledwie kwadrans drogi od Rynku Głównego stolicy Małopolski. Wiele osób jest zaskoczonych tym, że w tak bliskiej odległości od centrum znaleźć można tak wspaniałe miejsce, oferujące doskonałą bazę noclegową, a także wiele innych, wspaniałych atrakcji.

Warto w pierwszej kolejności sprawdzić pokoje, aby być pewnym tego, że spełniają one wymagania stawiane przez klientów. Do dyspozycji są pokoje typu economy w kombinacji dla jednej i dla dwóch osób. Jest też pokój dwuosobowy, ale maksymalnie mogą zmieścić się w nim trzy osoby. Nie można również zapomnieć o apartamencie, który dedykowany jest dla najbardziej wymagających podróżnych. We wszystkich pokojach znaleźć można niezbędne wygody, jakie potrzebne są do wypoczynku, prywatną łazienkę i telewizor. Schludny wystrój pokoju w stylu nowoczesnym zyskuje akceptację wszystkich osób.

Zdrowy wysiłek fizyczny

Przyjeżdżając tutaj koniecznie trzeba skorzystać z kortów tenisowych, jakie znajdują się w obiekcie. Zresztą, można z nich korzystać nawet nie będąc gościem hotelu. Co też czyni wielu miłośników tego wyjątkowego sportu. Czy może być coś przyjemniejszego od treningu w tak pięknych okolicznościach, z widokiem na najpiękniejsze miejsca, jakie znaleźć można w okolicach Krakowa? Warto dodać, że TCC Hotel ma jedne z najnowocześniejszych kortów, cieszących się dobrą opinią wśród gości. Podobnie, jak siłownia, która rozciąga się na powierzchni 500m2. To miejsce, gdzie można samodzielnie potrenować, ale również można zapisać się na trening pod okiem trenera personalnego. Warto również sprawdzić ofertę treningów grupowych, jakie odbywają się w tym miejscu.

Image

A może coś dla zdrowia i dla umysłu? Mowa tutaj m.in. o Dolinkach Podkrakowskich, jakie znajdują się dosłownie na wyciągnięcie ręki. Zabytki stolicy Małopolski są ważne, ale warto urządzić sobie wypad na łono natury (najlepiej z dziećmi), aby dać sobie odpocząć od stresów dnia codziennego. TCC Hotel pod tym względem okaże się doskonałą bazą wypadową. Podobnie, jeżeli chodzi o Ojcowski Park Narodowy. Wystarczy tylko dwanaście minut od hotelu, aby znaleźć się u fantastycznych bram tego miejsca. A potem można zagłębić się w przepiękną naturę, która w tym miejscu jest naprawdę wyjątkowa.

Nie można również zapomnieć o kopalni soli w Wieliczce, skąd jest doskonały dojazd z TCC. Jeden z najpiękniejszych zabytków znajdujących się w tym regionie, który koniecznie trzeba poznać. No i owe atrakcje znajdujące się w Krakowie. Wszystkie osoby, które będą zmęczone poznawaniem okolicy, mogą powrócić do wygodnych pokoi, gdzie będzie można odpocząć. Tutaj również będzie można posmakować wybornych potraw.

Jest takie miejsce pod Krakowem, gdzie wiele osób na pewno będzie chciało powrócić na najlepszy wypoczynek.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa