Gdzie zjesz najlepszą rybę w Szczecinie i okolicach?

Gdzie zjesz najlepszą rybę w Szczecinie i okolicach?

Gdzie zjesz najlepszą rybę w Szczecinie i okolicach?

Szczecin jest miastem portowym, a co za tym idzie - pytanie o to, gdzie zjesz najlepszą rybkę jest w pełni uzasadnione. Prezentujemy kilka ciekawych lokalizacji, które warto odwiedzić, będąc w Szczecinie bądź jego okolicach!

Okolica, w której trzeba zjeść rybę!

Szczecin jest miastem portowym, w którym dostęp do ryb jest dość łatwy. Dlatego też dużą popularnością cieszą się tutaj restauracje, w których można zjeść pyszne dania z udziałem morskich ryb, a także posiłki z owocami morza. To okazja, której nie można przegapić!

Popularne restauracje w Szczecinie

Restauracje w Szczecinie bardzo często oferują dania z ryb i nie ma w tym nic dziwnego: w końcu dostęp do nich jest w tym mieście dość łatwy, a dodatkowo knajpy mogą zaoferować swoim klientom świeże dania z ich udziałem, bowiem ryby nie muszą być transportowane kilkaset kilometrów. Jednak będąc turystą trudno jest określić, która restauracja jest rzeczywiście miejscem godnym odwiedzenia, a jakich zdecydowanie warto unikać. Dlatego też, aby ułatwić podjęcie decyzji, poniżej prezentujemy lokale, które są doceniane przez szerokie rzesze klientów!

  1. Paprykarz Fish Market - znajdujący się na Alei Jana Pawła II lokal zachwyca jakością dań. Wielu zadowolonych klientów podkreśla, że to właśnie tutaj mieli okazję zjeść najlepszą rybę w całym mieście! Warto jednak mieć na uwadze, że ze względu na dużą popularność, konieczna może okazać się rezerwacja miejsca;
  2. Rybarex s.c. - tym razem lokal znajdujący się na ulicy Małopolskiej. To miejsce, gdzie można zjeść pyszną, świeżą rybę, a wielu klientów podkreśla również ciekawy wystrój miejsca. I rzeczywiście: już z zewnątrz miejsce przykuwa uwagę prostym, ale z pewnością ciekawym designem!
  3. Bistro Portowe - bistro znajduje się na ulicy Dubois i wyróżnia się ciekawym wyglądem, przywodzącym na myśl morze i marynarzy. Wystrój wnętrza jest prosty, ale gustowny, a - jak podkreśla wielu zadowolonych klientów - przygotowane dania rybne są jednymi z najlepszych jakie jedli. Zjeść tutaj można zarówno smażoną rybkę, jak i zupę zrobioną z morskich okazów.
  4. KARKUT Restauracja - znajdująca się na ulicy Bogurodzicy restauracja oferuje nie tylko świetnej jakości dania rybne, ale również inne posiłki. To doskonały wybór dla większych grup, w których część osób ma ochotę na zjedzenie aromatycznej, morskiej ryby, a pozostała część grupy wolałaby postawić na inny rodzaj dania.
  5. Shrimp House - restauracja mieszcząca się na ulicy Jagiellońskiej 10, gdzie można zjeść dania rybne, a także przygotowane z owoców morza. Z oferty tego lokalu możemy skorzystać zarówno na miejscu, jak i w dowozie, co może być szczególnie istotne po długiej wyprawie podczas zwiedzania Szczecina.

Wyżej prezentowane lokale cieszą się dużym uznaniem wśród klientów, co oznacza, że serwowane tam ryby i inne dania charakteryzują się świetną jakością. Pamiętaj jednak, że to nie jedyne lokale, które są warte sprawdzenia: jeśli masz dość czasu, wybierz się na kulinarną przygodę i wypróbuj także inne restauracje w Szczecinie!

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa