Czarter jachtów Chorwacja – sezon 2020

Czarter jachtów Chorwacja – sezon 2020

Czarter jachtów Chorwacja – sezon 2020

Pasjonatów żeglarstwa przyciąga do Chorwacji nie tylko wspaniała pogoda, ale także niezwykle atrakcyjna linia brzegowa i rozbudowana infrastruktura żeglarska. Dochodzi do tego możliwość zwiedzania urokliwych nadmorskich miasteczek i pięknych wysepek, co w połączeniu ze stosunkowo łagodnymi wodami pozwala spędzić na jachcie wymarzony urlop – nawet początkującym wodniakom.

Krystaliczna woda Adriatyku, ponad 1200 wysepek i grubo ponad pół tysiąca marin, portów i zatoczek, stanowi prawdziwy żeglarski raj. Wody tego wyjątkowo urokliwego akwenu należą do jednych z najspokojniejszych, dzięki czemu żeglowanie po nich nie sprawia zbyt wielu trudności.

Z tego powodu bardzo często czarter jachtów w Chorwacji wybierają początkujący żeglarze. Okazuje się jednak, że najczęściej zakochują się w tym wspaniałym miejscu. I powracają do niego tak często, jak to tylko możliwe, wybierając tylko nieco inne trasy, które łączy ze sobą to, że wszystkie są po prostu piękne!

Czarter jachtów Chorwacja – jakie trasy?

Wybór trasy rejsu po chorwackich wodach nie jest trudny. Wszystko zależy od tego, ile planujemy spędzić czasu na żaglach. Do popularnych tras należą m. in.:

  • Trogir - Vis – idealna trasa na siedmiodniowy rejs.
  • Dubrovnik - Split - Trogir – świetna trasa na one way rejs, niewymagająca powrotu do portu startowego, pozwalająca zwiedzić najpiękniejsze miasta Chorwacji.
  • Dubrovnik – Trogir - Zadar – wspaniała trasa one way na jeszcze dłuższy rejs.

Pamiętajmy, że infrastruktura żeglarska Chorwacji pozwoli nam cumować w wielu różnego rodzaju zatokach, marinach czy przy licznych bojach cumowniczych. Dzięki temu możemy zwiedzić sporo ciekawych miejsc lub po prostu po odpoczywać nad lazurowymi wodami Adriatyku.

Image

Wynajem jachtu w Chorwacji – terminy na 2020 rok – rezerwacje ruszyły!

Sezon żeglarski w Chorwacji rozpoczyna się już w kwietniu i jeśli chcemy spędzić w tym roku trochę czasu na jachcie, to warto już teraz rezerwować wolne terminy. Dobra pogoda towarzyszy nam w Chorwacji praktycznie przez cały sezon, czyli aż do października. Największą popularnością cieszą się jednak miesiące letnie i jeśli wtedy planujemy wyczarterować jacht, to dobrze jest zrobić rezerwację jak najwcześniej. Można to na szczęście zrobić szybko i wygodnie, przez Internet!

YachtGo – czarter jachtów w Chorwacji online!

Jeśli zależy nam na skorzystaniu ze sprawdzonej oferty, w której do dyspozycji mamy nowoczesne i w pełni wyposażone jachty żaglowe lub motorowe o różnej konstrukcji i gabarytach, oferowanych przez najlepszych Chorwackich operatorów, to warto skorzystać z systemu internetowej rezerwacji jachtów – YachtGo.eu

Wystarczy wejść na stronę YachtGo.eu i wybrać czarter jachtów Chorwacja, a następnie przejrzeć bogatą ofertę jachtów na wynajem, wraz z dokładnym opisem wszystkich parametrów technicznych, tras rejsów oraz wszystkich ważnych informacji związanych z ubezpieczeniem i uprawnieniami potrzebnymi do prowadzenia poszczególnych jednostek.

Po wyborze jachtu i terminu rejsu system automatycznie przeprowadzi nas przez kolejne etapy rezerwacji. Wiele ofert z powodu rozpoczęcia się sezonu, objętych jest jeszcze atrakcyjnymi rabatami, dlatego warto się pospieszyć!

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa