Jak uzyskać £3,900 za obrzęk pleców w wypadku samochodowym?

Jak uzyskać £3,900 za obrzęk pleców w wypadku samochodowym?

Jak uzyskać £3,900 za obrzęk pleców w wypadku samochodowym?

Odszkodowania UK za wypadki samochodowe są jednymi z najczęstszych przypadków, kiedy ktoś walczy o rekompensatę. Jednocześnie w porównaniu z innymi sprawami, przy wypadkach samochodowych widać, że sprawy te są prostsze niż w innych zdarzeniach losowych. Z reguły wiadomo, kto jest winny i do jakiej firmy ubezpieczeniowej się zgłosić.

Nawet jeśli uraz i uszkodzenia pojazdu są niewielkie, warto zadbać o to, aby nie musieć opłacać wszystkiego z własnej kieszeni. Przekonała się o tym pani Monika z Waltham Cross, która uzyskała łącznie 5,5 tysiąca funtów za naprawdę samochodu i obrzęk pleców spowodowany wypadkiem.

Co zrobić zaraz po wypadku?

Zaraz po wypadku należy oczywiście ocenić urazy swoje i innych uczestników. Jeśli nikt nie potrzebuje natychmiastowej pomocy, trzeba powiadomić odpowiednie służby o zaistniałym wypadku. Warto też wtedy od razu skontaktować się z firmą odszkodowawczą, ponieważ w wyniku szoku możemy potrzebować wsparcia. Tam otrzymamy praktyczne instrukcje przez telefon i na pewno o niczym nie zapomnimy. Z pewnością warto zrobić zdjęcia wszystkiemu, zanim zostanie cokolwiek ruszone czy naprawione. Również dotyczy to nas — ewentualne siniaki czy stłuczenia warto mieć udokumentowane. Łatwiej będzie wtedy zebrać dowody, które przydadzą się podczas sprawy o odszkodowania UK.

Jak Insito Odszkodowania pomogło?

Pani Monika z Waltham Cross była uczestnikiem kolizji drogowej, w wyniku której ucierpiały jej plecy. Po stłuczce pani Monika zadzwoniła do Insito Odszkodowania. Firmę polecił jej znajomy. Na szczęście nie było potrzeby załatwiania auta zastępczego, ponieważ auto pani Moniki było zdolne do jazdy, jednak z pewnością miałaby to zagwarantowane, gdyby było to konieczne. Insito Odszkodowania przede wszystkim zapewniło profesjonalną opiekę prawną, ale również między innymi tłumacza, który był z panią Moniką podczas komisji lekarskiej. To nie tylko wsparcie językowe, ale również psychiczne, gdy w trakcie takiej komisji jest ktoś, kto zna sprawę. Pomimo iż sprawca nie chciał przyznać się do winy, dzięki pracownikom Insito Odszkodowania UK nie było problemu z uzyskaniem odszkodowania UK. Insito Odszkodowania było z panią Moniką przez cały okres sprawy i przeprowadzało ją przez kolejne jej etapy.

Wysokość odszkodowania UK i czas oczekiwania

Łącznie, wysokość odszkodowania UK wyniosła 5500 funtów. Pani Monika nie spodziewała się tak wysokiej kwoty, ponieważ oceniała swoje urazy na niewielkie. Jednak w grę wchodził również dodatek odszkodowawczy, ponieważ pani Monika po wypadku przez jakiś czas potrzebowała pomocy osób trzecich przy codziennych czynnościach. W rekompensacie uwzględniono nie tylko koszty medyczne, ale również inne dodatkowe, mniejsze wydatki. Dlatego całościowo urazy pani Moniki wyceniono aż na 3900 funtów. Pozostałe 1600 funtów otrzymała natomiast za naprawę auta. Pani Monika była również bardzo zadowolona z tego, jak szybko udało się zamknąć całą sprawę i uzyskać rekompensatę. Zajęło to zaledwie kilka miesięcy, pomimo iż sprawca nie widział w wypadku swojej winy.

Dowiedz się więcej lub porozmawiaj z prawnikami z Insito na czacie na Insito-odszkodowania.uk

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa