Luksusowe domki nad morzem w Mielnie – doskonała baza noclegowa

Luksusowe domki nad morzem w Mielnie – doskonała baza noclegowa

Luksusowe domki nad morzem w Mielnie – doskonała baza noclegowa

Mielno w ostatniej dekadzie zasłużyło w pełni na miano „polskiej Ibizy”, a to dzięki temu, że wokół tego niewielkiego w sumie miasteczka znajdziemy nie tylko przepiękne lasy, jezioro Jamno, czyste plaże, lecz wszystko czego fan sportów wodnych może sobie w okresie letnim zażyczyć.

Jest tu więc i słoneczna pogoda w okresie letnim, jest i spory kawał pobrzeża, na którym fani windsurfingu i kitesurfingu znajdą całą niezbędną infrastrukturę. Samo miasteczko słynne jest ze swych nocnych klubów – stąd miano, porównujące do śródziemnomorskiej, należącej do Hiszpanii, wyspy. Jedyne więc czego turysta, fan muzyki house czy po prostu poszukujący letniego, urlopowego wypoczynku, może jeszcze oczekiwać to infrastruktura hotelowa. Tę z pewnością zapewnią luksusowe domki nad morzem w Mielnie, których oferty pełen jest internet.

Luksusowe domki nad morzem w Mielnie – doskonała baza noclegowa

Nie martwmy się o odległości, bowiem luksusowe domki nad morzem w Mielnie położone są w bezpośrednim dostępie do przepięknych mielnieńskich plaż, przy których znajdują się dwa miejsca, przy których spragnieni letniego ciepła mogą zażyć kąpieli morskich i słonecznych, a są to kąpieliska: „Unieście 221” oraz „Mielno 216”.

Co ciekawe, w dzielnicy Mielna Unieście, obok plaży nadal znajduje się czynna przystań rybacka, co tylko dodaje kolorytu nadbałtyckiemu urlopowi. Opuszczając wynajęte przez nas luksusowe domki kierujmy się do swoistego centrum tego urokliwego miasteczka. To tam znajdziemy – zwłaszcza przy świeżo zrewitalizowanej i wieczorową porą, przepięknie oświetlonej, promenadzie – najlepsze restauracje, smażalnie bałtyckich ryb czy też niewielkie kawiarenki i lodziarnie.

Luksusowe domki w zacisznej części Mielna

Mielno jednakże, to nie tylko świetne warunki do pływania z deską i żaglem, lecz także bogate i energetyczne życie klubowe. Rzecz jasna, zwłaszcza w swej nocnej odsłonie. Zwłaszcza pomiędzy nadmorską promenadą a ulicą Chrobrego znajdują się najlepsze nocne kluby z muzyką taneczna i house, które to już spowodowały, iż dzięki mediom społecznościowym Mielno stało się rozpoznawalne i tym samym wybierane, jako cel wakacyjnej destynacji przez młodych ludzi z całej Polski. Jeśli przyjechaliśmy do Mielna zwłaszcza, by usłyszeć znanego z jakiegoś festiwalu dj`a lub mamy ulubionego rezydenta, w którymś z miejscowych klubów, pamiętajmy, że po wyczerpującej nocy zawsze czeka na nas świetne miejsce do odpoczynku i spania, a takim z pewnością będą luksusowe domki nad morzem w Mielnie.

Gdy wrócimy z hałaśliwej imprezy i jeszcze będziemy mieć siły na małe afterparty, luksusowy domek w zacisznej części Mielna zapewni nam prywatność, i nie będziemy tym samym przeszkadzać gościom z dużych ośrodków. Według szacunków lokalnego urzędu miejskiego, w okresie wakacyjnym (a zauważmy, iż lata nad polskim Bałtykiem staja się coraz mniej kapryśne i stabilniejsze, jeśli chodzi o temperaturę) do Mielna zjeżdża ogromna rzesza turystów i urlopowiczów, po około 80-100 tysięcy w ostatnich kilku sezonach. Wszyscy oni liczą na dobre warunki lokalowe. Cześć zamieszka na polu namiotowym, cześć skorzysta z oferty wynajmu apartamentów u miejscowych właścicieli willi. Najlepszym jednak rozwiązaniem zdają się być luksusowe domki nad morzem w Mielnie. Położone w cichej, odosobnionej okolicy, zapewniają nie tylko miejsce do spania, lecz także aneks kuchenny oraz miejsce do biernego wypoczynku, tak ważnego po całym dniu sportowych lub klubowych szaleństw.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa