Święta są po to, by się radować i odpoczywać. Nie harować!

Święta są po to, by się radować i odpoczywać. Nie harować!

Dla dzieci to czas zabawy z najbliższymi. Dla mężczyzn pofolgowania pasa przy stole. Zazwyczaj jednak najbardziej „odczuwają” ten świąteczny czas kobiety – przy garach i podczas sprzątania. A tak wcale nie musi być. Wybierz się do Zamku Gniew i odpocznij w tę Wielkanoc wraz z rodziną.

Polska tradycja jest nieubłagalna – do świąt trzeba się przygotować. Podczas Wielkanocnego śniadania zazwyczaj pierwsze, co przychodzi, to zmęczenie. Na szczęście coraz więcej Polaków decyduje się spędzić ten czas na faktycznym odpoczynku w gronie najbliższych osób. Wybranie odpowiedniego hotelu na Wielkanoc może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Śniadanie przy jajku

Z taką ofertą Wielkanocy w hotelu wyszedł między innymi Zamek Gniew. Chociaż nazwa miejscowości jest przewrotna to święta w Gniewie na pewno „gniewne” nie będą! Wręcz przeciwnie – to szansa na prawdziwy odpoczynek dla całej rodziny i spędzenie tego czasu nie tylko przy obfito zastawionym stole, ale też korzystając z wielu atrakcji.

Goście hotelowi przyjeżdżają już w sobotę i… zaczynają od świątecznych przygotowań. Napełnią koszyczki wielkanocne, ozdobią je, poświęcą w zamkowej kaplicy. Chętni mogą wziąć udział w wielkim wspólnym gotowaniu pod okiem samego szefa kuchni. Jego specjały można będzie do woli próbować przez całe święta, a już na pewno przy Wielkanocnym Śniadaniu oraz podczas uroczystych obiadokolacji. Pomyśl: zastawiony stół, przepyszne jedzenie i jeszcze ktoś po tym sprząta. To nie sen, tak właśnie wyglądają święta spędzone poza domem!

Świętowanie nie tylko przy stole

Opcja spędzenia świąt poza domem ma wiele zalet. Hotel na Wielkanoc to dobry wybór nie tylko dla miłośników jedzenia, ale też osób, które lubią czas spędzać aktywnie. W tym wyjątkowym czasie można skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. Wśród nich są przejazdy powozem po Starym Mieście, szukanie poukrywanych jajek przez dzieci, ognisko na świeżym powietrzu, z tradycyjnym pieczonym prosiakiem, pokazy polskiej husarii – to tylko niektóre z przewidzianych atrakcji. Chętni będą mogli też wziąć udział w grze historycznej i powalczyć o Złotego Kurczaka czy wieczorową porą przejść się po Zamku z pochodnią w dłoni. To tylko przykładowe z atrakcji, które czekają na chętnych spędzić święta w hotelu. W zależności od miejsca, które wybierzesz, możesz liczyć na wiele, różnych propozycji. Jedno jest pewne: w żadnym z takich miejsc nie ma czasu na nudę, a jedynie na świetną zabawę z najbliższymi!

Odpoczynek gwarantowany

W Zamku Gniew hotelowi goście będą mieli też możliwość zrelaksowania się w strefie SPA & Wellnes oraz w saunie i jacuzzi. Na najmłodszych zaś w tym czasie czeka kącik zabaw. Ponadto jest możliwość wybrania się na wycieczkę rowerową po gminie Gniew czy wybrania Nordic Walking.

Hotel na Wielkanoc to świetny wybór, aby spędzić radosny czas z najbliższymi, faktycznie odpoczywając i dobrze się bawiąc. To możliwość zafundowania sobie kolejnych urlopowych dni. Może nie tradycyjnych, ale na pewno pozwalających na relaks z rodziną. Znajdź swoje idealne miejsce na spędzenie Wielkanocy w hotelu!

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa