Odśwież na wiosnę akcesoria dla psa

Odśwież na wiosnę akcesoria dla psa

Odśwież na wiosnę akcesoria dla psa

Wiosna to cudowny czas, wszystko budzi się do życia. Ludzie nabierają energii do działania i coraz chętniej, podejmują aktywność fizyczną. Warto wykorzystać ten czas i spędzić go ze swoim czworonogiem. Psy będą w siódmym niebie, mając możliwość spędzić czas ze swoim ukochanym człowiekiem, na świeżym powietrzu i to w ruchu.

Akcesoria dla psa

Ciekawą opcją dla aktywnych, jest pas do biegania z psem, pozwala on na swobodny bieg i jednocześnie zapewnia, towarzystwo naszego pupila. Elastyczny pas, da nie tylko wolne ręce, ale ułatwi bieg, dzięki temu, że posiada kieszonkę na telefon czy portfel, oraz dodatkowo pojemniczek na smakołyki dla psa. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, dodatkowo wyposażone w odblask dla bezpieczeństwa.

Pozostając przy aktywności na świeżym powietrzu, dla miłośników rowerów, stworzono uchwyt do roweru dla psa, przypina się go do kierownicy lub pod siodełkiem i również bez obawy, że smycz wypadnie nam z ręki, możemy cieszyć się z aktywności fizycznej wraz z naszym pupilem.

Obroża dla psa

Wraz z nadejściem wiosny odświeżamy swoją garderobę, wybieramy jasne kolory i lżejsze okrycia. Warto wprowadzić również powiew wiosny, do życia naszego psa, czego przejawem, może być zakup nowej obroży w radosnym kolorze. Miękkie obroże z podszyciem materiałowym, w soczystym kolorze, będą się pięknie prezentować na spacerach. Podobnie sportowe obroże pół-zaciskowe, z mięciutkim podszyciem z siateczki. Wszystkie one zapewniają komfort użytkowania i świetnie nadają się do aktywności fizycznych, a przy tym są ładne wizualnie.

Szelki dla psa

Wbrew powszechnej opinii, szelki są dobre nie tylko dla małych piesków, również większe psy, nie lubiące nosić obroży, mogą nosić szelki, ponieważ na przykład szelki norweskie, występują w różnych rozmiarach. Powinny być wykonane z miękkiego materiału, nie wpijającego się w skórę zwierzaka, ale też oddychającego. Dobrze jeśli posiadają elementy w odblaskowych kolorach, zapewni to większe bezpieczeństwo naszemu pupilowi, również po zmierzchu. Można wybierać z pośród modeli klasycznych szelek norweskich, szelek sportowych oraz sportowych szelek z podszyciem siateczkowym.

Smycz dla psa

Warto pamiętać, że ze smyczy korzysta pies, ale również właściciel i powinna być ona wygodna dla nich obojga. Dobrze jest więc wybierać modele, których rączka podszyta jest materiałem, który nie będzie powodował otarć i nie będzie podrażniał skóry. Świetnym pomysłem jest też montowanie na smyczach elementów odblaskowych lub ledowych. Wtedy spacery, nawet po zmroku, będą nie tylko przyjemne ale też bezpieczne. Wybierać można z pośród smyczy sportowych, tradycyjnych z rączkami i bez.

Obecnie rynek akcesoriów dla psów jest bardzo różnorodny, warto jednak zwracać uwagę na materiały z których zostały one wykonane aby były komfortowe i bezpieczne zarówno dla psa jak i właściciela. Wraz z nadejściem wiosny warto pomyśleć o naszym czworonogu i już teraz zaplanować wspólne aktywności oraz pomyśleć o odpowiednim przygotowaniu się do nich i uzupełnieniu czy odświeżeniu akcesoriów naszego pupila.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa