Wczasy we Włoszech, uroki Sycylii

Wczasy we Włoszech, uroki Sycylii
Przeżyj przygodę swojego życia wybierając ofertę wczasów we Włoszech i zwiedzając jedne z najpiękniejszych zakątków świata. Wycieczkę możesz wybrać w opcji przejazdu autokarem lub przelotu samolotem, z czego obie opcje niosą za sobą mnóstwo korzyści. Pierwszy z wariantów stanowi bardzo szybki i bezpieczny środek transportu.

Przeżyj przygodę swojego życia wybierając ofertę wczasów we Włoszech i zwiedzając jedne z najpiękniejszych zakątków świata. Wycieczkę możesz wybrać w opcji przejazdu autokarem lub przelotu samolotem, z czego obie opcje niosą za sobą mnóstwo korzyści. Pierwszy z wariantów stanowi bardzo szybki i bezpieczny środek transportu. Podróż samolotem trwa znacznie krócej oraz gwarantuje dużą wygodę w trakcie wycieczki. Przejazd autokarem mimo, iż trwa trochę dłużej to jednak niesie możliwość podziwiania mijanych krajobrazów. 

Po dotarciu na miejsce podróżnicy kwaterują się w pięknym sycylijskim hotelu położonym w cudownej lokalizacji nad samym morzem. Sam ten obiekt daje niezapomniane atrakcje i fantastyczne widoki. Miejsce to dzięki panującej atmosferze, licznym niespodziankom oraz serwowanym specjałom pozwala poczuć niepowtarzalny klimat Włoch. 
2-villaggio-calanovellamare-club-wylot-z-krakowa-2-min.jpeg
Hotel w Sycylii wyposażony jest w liczne baseny oraz piaszczyste plaże umożliwiające korzystanie z cudownej, słonecznej pogody i delektowanie się wymarzonym urlopem. Znajdzie się także alternatywa dla fanów aktywnego spędzania czasu. Kurort posiada własne korty tenisowe, boisko do gry w piłkę nożną oraz siatkówkę. 

Goszcząc w Sycylii nie obejdzie się bez skosztowania tradycyjnych włoskich makaronów, pizzy oraz wyśmienitych deserów podbijających kubki smakowe smakoszy z całego świata. W menu znajdziesz dania typu Pomidoro, Ragu, czy Carpaccio, które niewątpliwie zagoszczą w Twoim jadłospisie na dłużej. Zwieńczeniem każdego dania będzie przepyszny deser typu Tiramisu, Panna Coty lub Crostaty, zapewniające nieopisane doznania smakowe.
3-villaggio-calanovellamare-club-wylot-z-krakowa-8-min.jpeg
Włochy stanowią idealną opcję na spędzenie niezapomnianych wakacji. Miejsce to, a szczególnie Sycylia daje nie tylko możliwość wypoczynku, ale również poznania mnóstwa pięknych i ciekawych miejsc, zbytków i atrakcji turystycznych. Oczywiście nie obejdzie się bez zwiedzenia Rzymu i poznania uroków tej okazałej stolicy. 

Trwale zapisane przeżycia, cudowne widoki i możliwość poznania nowej kultury - to wszystko zapewniają wczasy w pięknych Włochach!

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa