Wodny park rozrywki w Energylandii

Wodny park rozrywki w Energylandii

Wodny park rozrywki w Energylandii

Rodzinne wesołe miasteczko w Zatorze oferuje swoim gościom, oprócz ekstremalnych kolejek i atrakcji dla dzieci, także wydzieloną strefę wodną. Baseny z podgrzewaną wodą to idealne miejsce na wypoczynek całą rodziną, w grupie znajomych czy we dwójkę – z chłopakiem lub dziewczyną.

Wesołe miasteczko w Zatorze – pomysł na weekend

Rodzinny park rozrywki Energylandia to idealne miejsce na spędzenie czasu z całą rodziną, przyjaciółmi czy drugą połówką. Wesołe miasteczko w Zatorze oferuje swoim gościom szereg atrakcji, a jedną z nich jest wydzielona wodna strefa. Wyjście na basen to dobry pomysł na randkę czy przyjęcie urodzinowe dla dziecka. W wodnej strefie można również spędzać czas całą rodziną.

Baseny w wodnej strefie parku

Wodny park rozrywki oddaje do dyspozycji baseny z podgrzewaną wodą, o łącznej powierzchni 1800 metrów kwadratowych. Są one podzielone są na 3 strefy: 20 centymetrowy brodzik dla dzieci, 40 centymetrową nieckę rekreacyjną ze statkiem pirackim oraz 140 centymetrowy basen dla umiejących pływać. Dzieci do 13. roku życia na terenie wodnego parku muszą przebywać pod opieką pełnoletniego opiekuna. Baseny są czynne dla gości w godzinach otwarcia Energylandii, jednak tylko wtedy, kiedy warunki pogodowe są korzystne, czyli przy temperaturze powietrza około 21 stopni Celsjusza. Na terenie parku nad bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani ratownicy.

Atrakcje wodnej strefy

Na gości parku, oprócz basenów, czekają również liczne fontanny i zjeżdżalnie. Po zabawie w wodzie można odpocząć na leżakach, pod dużym słomianym parasolem. Goście mogą korzystać z baru, gdzie upalny dzień orzeźwią soczyste drinki i zimne napoje. W wodnej strefie pracują również animatorzy, którzy przeprowadzają różnego rodzaju zabawy, np. taneczne, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Do użytku gości oddaje się przebieralnie oraz suszarki.

Nocne atrakcje

Wyjątkową atrakcją parku jest możliwość korzystania z zabawy nawet po zmierzchu. Na terenie wodnej strefy odbywają się dyskoteki oraz pokazy sztucznych ogni. Na festiwalowej scenie mają miejsce koncerty różnych gwiazd polskiej muzyki i nie tylko. Po terenie parku przechadzają się również artyści, np. połykacze ognia.

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa