McSki w Lindvallen

McSki w Lindvallen

McSki w Lindvallen

Złota litera M na czerwonym tle – tego znaku nie trzeba nikomu przedstawiać. McDonald’s na przestrzeni lat stał się symbolem niezdrowego stylu życia, jednak zwolenników, jak i samych restauracji ciągle przybywa. Na całym świecie istnieje ich już ponad 33 tysiące, w tym jedna unikalna znajdująca się na górskim stoku w Szwecji, gdzie na nartach można przejechać przez ski-thru.

Lindvallen to kurort narciarski w Salen znajdujący się w samym centrum środkowej Szwecji. Idealne miejsce dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z nartami oraz tych, którzy tę przygodę kontynuują od dłuższego czasu. Bez względu na wiek, czy poziom doświadczenia zimowe szaleństwo trwa tutaj od listopada aż do maja.

W tej pięknej górskiej scenerii 7 grudnia 1996 roku otwarto nie tylko pierwszą restaurację McDonald's na stoku, ale także pierwszy ski-thru, znany jako McSki. Aby zjeść ulubionego cheeseburgera, nie ma potrzeby zdejmowania nart. Wystarczy podjechać do okienka, zamówić i cieszyć się posiłkiem. W następnej kolejności pozostaje już tylko spalenie zbędnych kalorii.
Źródło zdjęć/Photo credit: Photobucket, Henrik Jönsson

2mcski-compressor.jpg
3mcski-compressor.jpg

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa