Skylodge – nocleg z przerażająco pięknym widokiem

Skylodge – nocleg z przerażająco pięknym widokiem

Skylodge – nocleg z przerażająco pięknym widokiem

Podróżnicy szukający mocnych wrażeń niewątpliwie powinni zapoznać się z tym miejscem. Skylodge w Peru oferuje nocleg w trzech przejrzystych kapsułach wiszących na szczycie klifu w peruwiańskich Andach. Czy to wystarczająca dawka adrenaliny?

Tutaj możesz przeżyć jedną z najbardziej przerażających nocy w swoim życiu. Jednak nic nie przebije tego uczucia, gdy budząc się rano – o ile w ogóle uda się zasnąć - przed oczami roztocza się przepiękny widok na otaczający krajobraz. Takich wrażeń można doświadczyć decydując się na nocleg w hotelu Skylodge znajdującym się w Świętej Dolinie Inków nieopodal miasta Cuzco.

2skylodge_02-compressor.jpg
Na wszystkich śmiałków czekają trzy przezroczyste kapsuły wiszące 122 metry nad ziemią. Jednak dotarcie do nich nie należy do najłatwiejszych. Aby tam się dostać ,trzeba po prostu wspiąć się na górę po metalowej „drabinie”. Istnieje także łatwiejsza opcja – wycieczka szlakiem, a następnie 400 metrowy zjazd na linie (tzw. zipline).

Kapsuły wykonane zostały z poliwęglanu oraz aluminium używanym przy produkcji samolotów. Każda z nich ma 7 metrów długości i 2.5 metra wysokości oraz jest w stanie pomieścić 8 osób. Wyposażono je w jadalnie, łazienkę, cztery łóżka, a także sześć okien z panoramicznym widokiem na dolinę oraz cztery kanały wentylacyjne zapewniające komfortową atmosferę. Przed wścibskimi oczami, gości hotelowych chronią zasłony, których w każdej chwili mogą użyć.
Ile za taką przyjemność – zapytacie – już spieszymy z odpowiedzią! Za jedną noc bagatela 1100 zł (919 peruwiańskich sol) – w cenę wliczone są także śniadanie oraz kolacja. Warto, czy nie warto?
Źródło: Natura Vive
Przeczytaj także:
3skylodge_03-compressor.jpg
6skylodge_06-compressor.jpg
7skylodge_08-compressor.jpg

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa