Dom Flinstonów na sprzedaż

Dom Flinstonów na sprzedaż

Dom Flinstonów na sprzedaż

Perypetie rodziny Flinstonów znane są chyba każdemu, a fanów tej bajki raczej nie brakuje. Dla tych najbardziej zagorzałych mamy ważną informację. Już teraz możecie poczuć się jak Fred i Wilma i zamieszkać w ich posiadłości za jedyne ... 3,5 mln dolarów.

Dom zainspirowany serialem „Flinstonowie” znajduje się w Malibu, w Kalifornii. Obecnie jego właścicielem jest znany w Stanach Zjednoczonych prezenter radiowy i telewizyjny Dick Clark. Ta sytuacja może jednak ulec zmianie, jeśli znajdzie się chętna osoba na prawdziwe Flinstonowe życie ze zbędnymi 3,5 mln dolarów.


Kilka minut od plaży, piwnica z winami, a w salonie i jadalni otwierający się sklepiony sufit – jednym słowem, luksus. Jednak to nie wszystko. Prawdziwą perełką jest widok, którego z pewnością pozazdrościliby Fred i Wilma. Z każdego okna w domu rozpościera się na co innego - Ocean Spokojny, góry Boney Peak, Wyspy Normandzkie, dolinę Serrano, czy Los Angeles.

2flinston.jpg
Jako że akcja bajki rozgrywała się w epoce kamienia, dom powstał tylko przy użyciu tego surowca. Jak na minimalną kwotę zakupu, dom jest wyjątkowo mały – w jego wnętrzu znaleźć można pokój dzienny, kuchnie, salon, sypialnie i dwie łazienki. Jednak jedyne co możemy powiedzieć to - Yabba Dabba Do!
3flinston.jpg

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa