Nowy hotel na Seszelach

Nowy hotel na Seszelach

Nowy hotel na Seszelach

Nowy hotel grupy Hilton otworzył swoje podwoje 2 marca na Seszelach. Ośrodek ten, to drugi kompleks tej marki, znajdujący się w tym państwie. Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa ulokowany został na trzeciej, co do wielkości wyspie Silhouettes. Co ciekawe, jest ona zarazem Parkiem Narodowym, będącym pod ochroną. Nowo powstały obiekt, to jedynym oferujący usługi noclegowe w tym miejscu.

Sam hotel oferuje to, z czego słynie sieć Hilton, – czyli luksus. Składa się w sumie ze 111 willi, – z czego 30 z nich ulokowanych zostało w tropikalnym ogrodzie, 63 przy plaży, 17 wyposażonych jest w prywatny basen i wreszcie, jeden apartament prezydencki położony na stoku wzgórza. Oprócz odkrytego basenu, posiada przestronny salon, dwie sypialnie, jadalnie oraz zapierający dech w piersiach widok na Ocean Indyjski. W obrębie całego kompleksu można korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu.

Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Hotel oferuje posiłki w siedmiu restauracjach, w których zasmakować można specjałów z całego świata m.in. kuchnia włoska, japońska, francuska czy kreolska. Dla osób mało aktywnych ruchowo, proponuje wypoczynek w centrum odnowy biologicznej, z szerokim wachlarzem masaży do wyboru. Osoby lubiące aktywny wypoczynek, mają większe pole do popisu - możliwość korzystania z kortów tenisowych, centrum fitness i sportów wodnych, zwiedzania z przewodnikiem czy pływania w basenie. Do obiektu przynależy plaża w otoczeniu tropikalnej roślinności.


Zapewne o takich wakacjach marzy większość z nas. Niestety do tanich nie należą. Na jedną noc takiej przyjemności, w najtańszej wersji należy przygotować 485 euro.

2-1-hiltonsze.jpg

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa