Hotel na drzewie

Hotel na drzewie

Hotel na drzewie

Posiadanie domku na drzewie w czasach dzieciństwa, to marzenie większości z nas. Jeżeli nie zostało ono spełnione nic straconego, zawsze można udać się do Szwecji do … hotelu na drzewie.
Znajduje się on w miejscowości Hardas, otoczonej przez lasy i wody. Krajobraz tam panujący zapiera dech w piersiach. Twórcy pomysłu chcą zachęcić do znalezienia prawdziwych wartości lasu, drzew, zniechęcić do ich wycinania i wykorzystywania w celach przemysłowych.
Tree Hotel oferuje pobyt w 6 domkach. Każdy został zaprojektowany przez różnych architektów, dlatego oryginalność to cecha szczególna. Przypominają one m.in. statek Ufo, ptasie gniazdo czy też kabine. Różnią się one wielkością między 15-30m2 oraz odległością od ziemi 4-6m. Domki posiadają sypialnie, salon oraz ekologiczną toaletę. Goście mogą skorzystać z sauny, która również znajduje się na drzewie.

Hotel otwarty jest przez cały rok. Ceny są zróżnicowane, w zależności od wybranego domku od 3500 do 4200 SEK (dwie osoby).
Skorzystalibyście z oferty hotelu na drzewie? Taki nocleg raczej nie jest przeznaczony dla osób z lękiem wysokości.
2-hotel-tree.jpg

Ta strona jest miłośnikiem ciasteczek. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie w celu spersonalizowania treści i reklam oraz monitorowania ruchu w naszej witrynie. Dowiedz się więcej w polityce prywatności.

Eksploruj państwa